2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خواهشم از یه عده خانمای نی نی سایت این هست که توی مشاوره دادن به دوستان اینقدر راحت اسم طلاق رو نیار ...

قراره برم مساور و کلا اول تلاش کنم اما کلا خواستم بدونم در چ شرایطی حاصرن با همچی ادمی زندگی کنن

مادر و پدر نداره  خواهرش هس اول اون اصلا اهل پنکک نیس بعدم اون اونروز مسافرت بود... اره ایفون ...

بزن فایند مای ایفون تو اینترنت اگه خودتم ایفون داری میتونی کنترلش کنی اگه نداری از طریق ست کردن جیمیل رو گوشیش از طریق لب تاپ تعقیبش کن 

بزن تو نت برات میاد وقتی میره بیرون میبینی کجا میره 

ولی نود و نه درصد خیانت کرده عزیزم متاسفم که اینو میگم

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
قراره برم مساور و کلا اول تلاش کنم اما کلا خواستم بدونم در چ شرایطی حاصرن با همچی ادمی زندگی کنن

واقعا فقط بچه باعث میشه ادم مجور بشه با مردی که زن اورده خونه زندگی کنه 

دلت واسه معصومیت اون بچه میسوزه نمیخوای بچه طلاق بشه و پاش میمونی 

شماکه بچه نداری مجبور به تحمل نیستی 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
بزن فایند مای ایفون تو اینترنت اگه خودتم ایفون داری میتونی کنترلش کنی اگه نداری از طریق ست کردن جیمی ...

عزیزم ایفون ندارم 

ب گوشیشم نمیتونم دست بزنم چون همص پیش خودشه😢

میشه تماس مشکوک و اینا نداشته باشه اما با کسی رابطه داشته بشاه؟

خدا رو شکر خوبه... عزیزم اگه قصدت جداییه سعی کن کار کنی حد اقل از لحاظ مالی مشکل نداشته باشی...بعدم ...

درسته. خودمم نمیخام سربار کسی باشم. 

شوهرم کلا آدم سردیه. ازنظر رفتاری. عاطفی. جنسی. 

درتمام این ۴سال یک عدد، حتا یک عدد واسم کادو نخریده. حتا واسه تولد و روز زن.. حرف خوب نزده. هیچوقت دوس داشتنشو نشون نداده. غرغرو. نگاش کنی میگی چقد اروم و مودبه. ولی من میدونم چیه که باهاش زندگی کردم. واسه من زبون داره ۴۰ متر. تا تقی به توقی میخوره میگه واسم چکاذکردی. بذار برو. 

درخالیکه با همه چیش ساختم. یکسال بیکاربود. بی پول. به خاطر بی پولی در بدترین بیمارستان زایمان کردم. 

اوووف از سختیهای زندگی و آزار خونوادش نگم. 

ولی هیچوقت هیچوقت پشتم نبود.. 

کلا کاری نکرده برام که ته دلمو قلقلک بده و بفهمم دوسم داره. بدبختی من آدم برونگرا و گرمیم. همیشه چشن انتظار محبتشم. هیچوقت از پدرمم محبت ندیدم. پدر خوبی ندارم. شوهرم سالی یع بار بوسم میکنه. 

کتکم نمیزنه، ولی حرفایی میگه، کلماتی میگه که از صدتا کتک بدتره. 

حالا هم که چندماهه دیگه ببنمون خیلی شکرآب شده..

ولی چکارکنم. کجا برم. با یه بچه. بی پول. بی حامی.‌

ولی اخه خیلی جوونم. فقط ۲۴ سالمه . 

چرا باید پاش بسوزم😭😭

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab
اهل حرص دادن اینجوری نیس 

اینکه میگی خیانت کرده و میگه شمارو نمیخواد یعنی اینکه یا واقعا عاشق طرف شده یا طرف سحر و جادوش کرده 

درسته. خودمم نمیخام سربار کسی باشم.  شوهرم کلا آدم سردیه. ازنظر رفتاری. عاطفی. جنسی.  ...

عزیزم😔😔😔😔😔

مشاوره نمییاد؟؟

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
اینکه میگی خیانت کرده و میگه شمارو نمیخواد یعنی اینکه یا واقعا عاشق طرف شده یا طرف سحر و جادوش کرده& ...

فقط اینو میدونم تو چشام نگاه میکنه میگه عاشقت دیگه نیسم میگه دوست دارم اما دیکه نه مثل قبل  میگه تموم شد هر چی بینمون بود میگم خب طلاق بده میگه برو در خواست بده من نمیرم درخواست بدم