2733
2739
عنوان

چرا ما نباید مثل اون خانم باشیم!؟ 🤐🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 8701 بازدید | 309 پست

منم از وقتی بچه دار شدم به خودم نرسیدم همشم از روی تنبلی بوده اول هر روز آرایش لباس خوب ناز و ادا اما الان بچه ها خستم میکنن یه لباس گشاد کهنه هیکل چاق موهای زشت خودم گاهی وقتا از خودم متنفر میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه تشبیه هات خنده ام گرفت. 😂😂😂😂

ولی غصه نخور. منم بعد یکسال تازه لاک زدم امشب خخخخ

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

خوب دیگه در این حد که گفتی واقعا نباش دیگه عزیزم ! 

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
2731

همین؟ فقط چون ظاهرش بهتر از تو بوده اینقدر تحت تاثیر واقع شدی؟ 

یه کم روی اعتماد به نفس ات کار کن من چه اون موقع که بچه بودم چه بعدش هرگز هرگز هرگز تحت تاثیر ظاهر کسی قرار نگرفتم چون این فقط یک اواتار هست مثل عکس پروفایل نی نی سایته که فقط یک اواتاره مهم اینه کی چه هویتی پشتش نشسته یک نفر برای من همیشه جالب بوده اونم یک خانم مجرد سن بالاست که بچه هم نداره و با حیواناتش در امریکا زندگی میکنه اسمش لیزا گاردنر هست هوش و خلاقیتش مافوق تصوره

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.

عزيزم اينايي كه ميگي كار ساده ايه فقط يذره بايد تلاش كني بعد عادتت ميشه بعدم كسايي كه تو آرايشگاه كار ميكنن اينجورين خيلي به خودشون ميرسن انگار هر روز ميخوان برن عروسي هميشه آماده به خدمتن 😂خودم بودم كه ميگم 

زنها تا وقتي عاشق نشده اند بهترين روانكاوها هستند ولي بعد از اون تبديل ميشن به بهترين بيماران رواني❤️❤️❤️❤️❤️❤️

عزیزم بکینی و اگه شمام اپلاسیون کنی هلو میشه

هی تند ژیلت بکشی از سکینه ۳ پستونم سیاه تر میشه

خوشبخو کننده م بزن!

اینا ک دیگه ژنتیکی نی

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   
2740
من بخوام لوند باشم خودم خندم میگیره🤣😁

اعتماد ب نفست خیلییییی کمه

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

بعضیا انگار این چیزا تو خونشونه 

بعضیاهم خودشونو میکشن که اینجوری بشن ولی بهشون نمیاد

تو سعی کن یه خانوم تمیز و مرتب باشی و از حس زنانگیت استفاده کن بقیه ش حله

محالُ ممکن میکنه وقتی بخواد  خـــدای تو ...
2706