2737
2734
عنوان

چرا ما نباید مثل اون خانم باشیم!؟ 🤐🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 8701 بازدید | 309 پست
عزیزم بکینی و اگه شمام اپلاسیون کنی هلو میشه هی تند ژیلت بکشی از سکینه ۳ پستونم سیاه تر میشه خوشبخ ...

خیلیییی ناراحتمک حرومه

واقعا ناراحتم

پودر خوبی نمیشناسین؟

من یک روز در میون تیغ میزنم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم بکینی و اگه شمام اپلاسیون کنی هلو میشه هی تند ژیلت بکشی از سکینه ۳ پستونم سیاه تر میشه خوشبخ ...

😂😂😂😂

زنها تا وقتي عاشق نشده اند بهترين روانكاوها هستند ولي بعد از اون تبديل ميشن به بهترين بيماران رواني❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2740
نگین میزنن ی قسمتایی از بیکینی ک خوشگل ‌شه

اه اه 😒

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   
بعضیا انگار این چیزا تو خونشونه  بعضیاهم خودشونو میکشن که اینجوری بشن ولی بهشون نمیاد تو سعی ...

دقیقا من دسته دومم خودمو بکشمم بهم نمیاد این مدل رفتارا

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 
2706