2726

بچه ها امروز رفتم آرایشگاه ناخنمو درست کنم...

ناخن کاره یه دختر 20 ساله بود، پوست گندمی، فرم صورت ظریف (انگار خدا بینهایت واس صورتش وقت گذاشته بود)، لبای کوچیک توپر،گونه های پر و خوش فرم، چشمای فووووق العاده خوووش فرم بدون کووووچکترین عمل و آرایش😶😶

داشت با همکارش صحبت میکرد ک باید پرسینگ بیکینیشو بده دربیارن چون لک انداخته و ژل بهداشتیشو مارکشو عوض کنه😶🙄

حرکت دستاش و لحن صحبتش انقد لوند و ماهرانه بود ک با خودم گفتم اینا شوهراشون عمراااا ب صورت دختر دیگه نگاه کنن🙄🙄🙄🙄🙄

یعنی ی لحظه با خودم گفتم خدایا واس ماها چقدر وقت گذاشتی؟ البته خداروشکر میکنما ولی واقعا مبهوت صورتش شدم🤨🤨🤨🤨

ی چیز تعجب اور اینکه وقتی سنشو پرسیدم و گفت 38 از خودم ک 29 سالمه با اون وصعم بدم اومد😣

موقع صحبت کردن با شوهرم صدام مردونس با اداهای زمخت و بدون هیچ عشوه یا دلبری خاصی، قوز میکنم جلوش شبیه پیرزنای سبزی فروش ک چادر میبندن کمرشون... 😣😣

یا پوست دستم مثل گردو فروشاس.. 

یا حتی بیکینیم ک سیاه و بدون بوی خوبیه(معذرت میخوام) 😣

خیرسرم تازه عروسم هستم😶😶😶😑😑

نگید فقط که ماهم مثل اون خانم ب خودمون میرسیم ک باورنکردنیه چون 24 ساعت اینجاییم😁😁

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 

لوندی یکم یادگرفتنیه عزیزم

تلاش کن

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ژل بهداشتی که اصلا خوب نیست.پرسینگ هم بیخوده.بقیه ش خوب بود

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2706