2737
2739
عنوان

مرمری:عکس کادو ولنتاینم ی روز زودتر از موعد×××عکس😍😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 58840 بازدید | 569 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بوخودا همونم كه😣بهت پيام دادم خصوصي فك كنم نت ام ضعيف بود نيومد برات 

نه برای من پیام نیومده

اخه منم قطع شدم یک ماه

خواننده خاموش بودم تاپیکاتو دنبال میکردم تا اینکه دیدم تو هم قطع شدی فک کردم خدانکرده اتفاقی افتاده باور کن خیلی نگرانت بودم بعد یه تاپیکی دیدم نوشته بودن خودت خواستی قطع بشی باز نگران تر شدم

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2731
نه برای من پیام نیومده اخه منم قطع شدم یک ماه خواننده خاموش بودم تاپیکاتو دنبال میکردم تا اینکه دی ...

فدات بشم قشنگم إتفاقًا منم دنبالت بـودم 

ميگم جريان طلاق چي بود گفتي؟؟😔

منم ديدم منو نميشناسي گفتم نكنه اشتباه گرفتم 

يـه صـلوات بـرا سلامتي خونوادم ميـفرستي؟😍

Ghasedak:

🌟💘 ولنتاین چه روزی است؟ 💘🌟

تاریخچه ولنتاین:👇🍂

رایج ترین تاریخچه ای که برای ولنتاین گفته اند، مربوط به یک افسانه (دروغ) است. این افسانه می گوید کشیشی ✝ به نام “قدیس ولنتین (ولنتاین)” واسطه ازدواج سربازانی می شده که ازدواج برایشان جرم بوده است! کلودیوس  پادشاه وقت روم، (270 م) عقیده داشت مردان مجرد نسبت به آنانی که همسر و فرزند دارند سربازان جنگجوتر و بهتری هستند.

ولنتاین به همین گناه اعدام می شود، و او را ?شهید عشق !! می خوانند.

❎ ترویج یک جشن💃 بر اساس این افسانه:

از چند سال پیش، برخی ثروتمندان، طی تبلیغاتی ادعا کردند که بقایای جسد والنتین، در گلاسکوی اسکاتلند است، از همین رو در سال ۲۰۰۲ شهر گلاسکو به عنوان پایتخت عشق تعیین می شود و بر آن نام “شهر عشق” می گذارند و در آن سالمرگ ولنتاین دروغین (14 فوریه) را جشن می گیرند! جشنی به نام “فستیوال عشق“. ((اصولا باید عزا بگیرند😳 ولی جشن میگیرند😐 بگذریم)

هدایای مخصوص!!🎁🎉💌

اما خوشمزه ترین جای ولنتاین، هدایای این روز است. مگر می توان در روز عشق ورزی هدیه نخرید؟!!

“سازندگان ولنتاین” برای رسیدن به ثروت رویایی،👈 به انسانهای خرافاتی، و خرافه ها نیاز دارند!

آنها هدایایی خاص! برای این روز، تدارک دیدند تا بتوانند به انضمام خرافه هایشان بازاری برای خود دست و پا کنند.

🍂

این هدایا چنین پیام می دهند که :

اینک لازم نیست برای دلبری خودت را اذیت کنی؛ عکس “کیوپید” 💘بخر! تیرهایش قلب همسرت را سوراخ می کند و تو هم یکی از یک میلیارد نفری خواهی شد که سالانه به همین امید، کیوپید می خرند!

برای وفادار ماندن همسرت به اخلاق و شریعت نیازی نیست؛ عکس یا اسم (!) "شکلات قلبی" 💟 طلسمش می کند!

(سالانه حدود ۳۵ میلیون جعبه شکلاتی قلب شکل در این روز خریداری می‌شود و تنها در امریکا حدوداً یک میلیارد دلار شکلات فروخته می‌شود.)

جنگ یک ساله را با “گل رز قرمز”🌹 به صلح یک روزه تبدیل کن تا در میلیون ها شاخه گل 💐💐فروش رفته در هر ولنتاین شریک شوی!

اگر می خواهی همسرت عشقش به تو ابدی شود به خودت زحمت محبت نده؛ “گره های عشق” فقط چند دلار قیمت دارند!

برای یافتن شریک زندگی، اگر زن هستی، “دستمال ولنتاین (معروف به تور)” را در میان مردان به زمین بیانداز و مردی که آن را به تو داد، تور کن!

❌اگر از همسرت بوسه 💋 می خواهی، گردنبند “X”، ساخت آمریکا بخر!

بدون تقدیم “روبان قرمز”🎗 هم که عمرت کوتاه می شود، البته نه به کوتاهی عمر روبان سازان!

همه اینها بدون جمله “From Your Valentine” تاثیر خود را از دست می دهند؛ مبادا فراموشت شود!!

"همه” ولنتاین همین است! هدایایی خاص بر اساس یک افسانه برای عشقی غیررسمی یا غیرقانونی!!!👌

و من دین و تمدنم را به “افسانه”ای نمی فروشم و “دروغی” را به قیمت خرافه گرایی نمی خرم…

هر روزِ زوج مسلمان ایرانی، به دستور خدای زیبایی ها، عشق ورزی است:

“و از نشانه‏ های او اینکه همسرانی از جنس خود شما برای شما آفرید،💑 تا در کنار آنها آرامش یابید، و در میانتان مودت و رحمت قرار داد، در این نشانه ‏هائی است برای کسانی که تفکر می‏کنند (روم / ۲۱)”.

برای من، عشق واقعی، عشق خدیجه (س) ثروتمندترین زن قریش است که تمام ثروتش را به پای نبوت محمد(ص) می ریزد تا جایی که در شعب ابی طالب، با هسته ای خرما رفع گرسنگی میکند و سرانجام جان می دهد. 💔

برای من عشق واقعی، عشق زهرا (س) و علی (ع) است که حتی یکبار یکدیگر را نرنجاندند. حتی یکبار❤️

برای من عشق واقعی، عشق ملیکا (نرجس خاتون) نوه قیصر روم😊 و امام حسن عسکری (ع) است که وقتی تخت عروسیش با شاهزاده بارها سرنگون میشود، خود را در لباس کنیزان به امام میرساند. 🌟🌸💐✨

@harchirahbarmbege❤️

2740
چه حیف شد ، چجوری الرژی نشون داد؟

بی قراری عود ریفلاکس بدنش دونه زد کفه دستاش خشکی زد

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
من باهاتون موافقم دلم میخواد همه تاپیکها اینطوری باشه ولی همه یکسان نیستن و دست بالای دست بسیاره، در ...

دیدم اصلا اینطوری نیست نمیخوام دید کسی هم تغییر بدم

اما اینجور تاپیکا حالم خوب میکنه و انرژی مثبت بهم‌میده چه بی پول باشم چه پولدار چه شوهرم بد باشه چه خوب.

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
کیا  خودخواسته  ولنتاین نمیگیرن ؟؟ من فقط بی تفاوتم نسبت بهش  یا شما هم ...؟!🙄🙄 ...

عزیزم تنها نیستین

منم بی تفاوتم

تو این گرونی مردم نمیتونن خرید روزانه داشته باشن

چ برسه غیر تولدو سالگرد و ...بیایم جشن ولنتاین هم بگیریم

من نمیدونم این چ کاریه ک باید وسایلامونو نشون بقیه بدیم

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
این خیلی خوشگله

پارسال برام سنگ تموم گذاشت تولدم به ولنتاین نزدیکه جفتشو یکی کرد ولی امسال یکم دست و بالش خالی بود اینو خرید با کیک شکلاتی خیلی خوشمزه😍😍

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
2706