2733
2734
عنوان

مرمری:عکس کادو ولنتاینم ی روز زودتر از موعد×××عکس😍😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 58830 بازدید | 569 پست
خوشبحالت خیلی خوشبختی قدر شوهرت بدون اصلا همچین مردایی هزار به یک پیدا میشه نگفتی شغلش چیه ؟ کنجکاو ...

تو ی شرکت قطعات موتور مدیر عامله

همه بینشون بلاخره بحث و دعوا هست ماهم چند ماه یبار ازین بحث ها داریم 

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ابنم هدیه ایی که من گرفتم از شوهر جان

عالیه گلم مبارکه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
ميگفتي زنجير ستش رو هم بخره  زنجيرش بهش نمياااد اصلااا

اره 

دیگه سلیقه مردونس دیگه😓

2728
فدات بشم قشنگم إتفاقًا منم دنبالت بـودم  ميگم جريان طلاق چي بود گفتي؟؟😔 منم ديدم منو نميشناس ...

😘😘😘😘 برای سونو قلب رفتی گلم؟ چند هفته ای الان؟

جریان طلاق برای پارسال بود چیز مهمی نبود ولی خب حل شد خداروشکر

چند روز پیش دوباره دعوامون شد من خیلی بداخلاقی کردم غرورشو شکستم فک کردم بازم احتمالا دعوا میکنیم ولی خداروشکر حل شد

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
ميگفتي زنجير ستش رو هم بخره  زنجيرش بهش نمياااد اصلااا

چه دقتی داری👌👌👌

فک کنم کسی از این زاویه به کادو نگاه نکرده بود اما شما خیلی ریزبین و دقیق هستی کارت درسته خوشم اومد🤗🤗

مرمری جون مبارکت باشه زنجیرش برات بچرخه😂

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

بچه ها

من اول فکر کردم شوهرم چیزی نمیده

وقتی کادوی بچه ها رو دیدم احساس غمگینی و سرشکستگی کردم

ولی یادش بود داد

عکسشو نمیذارم هیچ وقت 

شاید کسب نگرفته باشه 

شمام همین کارو کنین

2740
😘😘😘😘 برای سونو قلب رفتی گلم؟ چند هفته ای الان؟ جریان طلاق برای پارسال بود چیز مهمی نبود ولی خب ...

اره عشقم رفتم شكر خدا قلبش ميزد

١١ هفته م عزيزدلم 

شكر خدا مشكلتون حل شده فدات شم😍😍😍

يـه صـلوات بـرا سلامتي خونوادم ميـفرستي؟😍
اره عشقم رفتم شكر خدا قلبش ميزد ١١ هفته م عزيزدلم  شكر خدا مشكلتون حل شده فدات شم😍😍😍

انشالله به سلاااامتی 😍😍😍😍😍😍 خیلی خوشحال شدم عزیزم

خیلی شیکو قشنگه مبارکت باشه.واقعا سلیقه خودشه یا خودتم قبلا نظر داده بودی؟

به شادی بپوشی

یکساله درگیر مریضی طفل سه سالمه مم هرکاری هم میکنم صدام بالا نمیره به همه متوسل شدم میشه براش دعا کنید شفای همه مریضا.کاش تو هیچ خونه ای مریض نباشه اگرم هست بچه نباشه
خیلی شیکو قشنگه مبارکت باشه.واقعا سلیقه خودشه یا خودتم قبلا نظر داده بودی؟ به شادی بپوشی

همیشه سوپرایرزه

سلیقه خودشه

قبلش هیچ حرفی از کادو نمیزنه 

کاراش یهوییه

اینم ماله شوهرم

گردنبندت عین مال منه مبارکت باشه😊

گروه لاغری زدیم تو تل 😍😍😍اینم لینکش.   https://t.me/joinchat/GXHlglbnvY235ZsszOEYtQ                                                 گروه دورهمی هم داریم اینم لینکش😊😊.   https://t.me/joinchat/F2_MrEoEebz56ydIhD7ABA     
2706