2733
2739
عنوان

مرمری:عکس کادو ولنتاینم ی روز زودتر از موعد×××عکس😍😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 58840 بازدید | 569 پست
برام عجیبه که چرا تاپیک هدیه ای که یکی دیگه گرفته باید پربازدید بشه؟!🤔

عجیب نیست دوستم 

ما جهان سومی هستیم😊

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مجبوری بزنی تو ذوق استارتر ..دوست داره جشن بگیره .خوش باشه .شما هم یه تبریک میگفتی و تمام ...احترام ...

تو پست اولم بهش تبریک گفتم و براش ارزو کردم عشقشون پایدار باشه. اول بخن بعد اظهار نظر بفرما

چشم به راه...
واقعا طلاس؟ من فکر کردم آبکاریه،مگه چند گرمه ک فقط ۳ و خورده شده باشه،الان طلا گرمی ۳۸۰ تومن بدون اج ...

۸گرمه 

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2731
مرمری عزیزم‌کادوهات مبارک باشه😍ب خوشی هر دو استفاده کنید ، عزیزم ببخشید سوال بی ربط داشتم اون پودر ...

اره فدات شم قدش راه افتاد ولی متاسفانه الرژی نشون دهد و قطعش کردم همون مقدار ک خورد ۴سانت رشد قد داشت تو ماه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
اسی پسر گلت چندوقتشه منم کشته یدونه پسرم😢11ماهشه به همه چی حساسیت داره

۲۲ماه

منم عین تو 😂😂

مبارکه😍😍😍ایشالا ب سلامتی بدنیا بیاد😍

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2738
مبارکه😍😍😍ایشالا ب سلامتی بدنیا بیاد😍

ممنونم عزیزم😍😍🌹🌹😘😘

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ولنتاین مال ایرانیا نیست . این همهمناسبت خوب داریم 

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
2706