2752
2734
عنوان

مرمری:عکس کادو ولنتاینم ی روز زودتر از موعد×××عکس😍😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 58851 بازدید | 569 پست

من کادومو گرفتم ولی حال عکس گرفتن ندارم..یه ساعت بود با پلاک اسم خودش..امروز میخوام برم براش بخرم..دیشبم یه کم بحثمون شده😅😅😅

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سرکارم.هنوز کادومو نگرفتم.خونه که رفتم اگه کادویی در کار بود عکس میذارم.

روز عشق به همگیتون مبارک عزیزای من.

تا باشه از این مناسبت های قشنگ و عشقولانه.مهم نیست از کجت باشه.مهم اینه که عشق قشنگه.و این تو همه دنیا مشترکه

2731

مبارکتون باشه 

ولی واسه ولنتایین اینا رسم نیست و یه چیزیه که خودامون مُد کردیم وگرنه تو اروپا یه دونه خرس کوچولو قرمز شکلات قلبی و بیشترشون کتاب عشق هدیه میدن انوقت ما ایرانیا😒شورشو دراوردیم

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍
 تو تنها نیستی بانو . اصلا ولنتاین برا غرب زده ها هست چیه این استعمار غرب .خخخخ

یه چیز مسخره ایه 

من روز تولد همسرم وروزی که یکیی شدیم یعنی روز عقدمونو باارزش تر زیباتر میدونم😄

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍
من کوفتم نگرفتم کلی کوکی ودونات وژله درست کردم شوهر بیشعورم یه تبریکم نگفت خیلی حالم گرفته خیلی گریه ...

گریه چرا عزبزم،،،،، این مسخره بازی ها مال دویت دختر پسرهاست،،،،، رسمش هم ک کلا مال خارجکی هاست،،،، منم دیشب شوهرم یک ملیون ریخت به حسابم،،،یه نیم ساعت بعد گفتم ولنتاین چی میخری برام،،،، گفت سر جدت ای چیزها رو مد نکن،،،، من هر روزم روز عشق،،،، منم خندم گرفت راستی بابا،،،، اولا ک اصل کادو ولنتاین همدن شکلات وخرس قرمز،،، المی خودت ناراحت نکن افکار مرد ها با من و تو متفاوت،،، من و تو میشینیم تو سایت بعدم بدو مقایسه کن ک چرا فلان زن این فلان مرد اونه مال ما اینه،،،، ولی مرد دغدغه های زیادی دازی،،،،