2726

امشب ی جشن کوچولو گرفتیم برعکس هرسال ک کلی بادکنک ارایی میکردیم و جشن بزرگ 

تازه کیکم نگرفتیم😢ن ژله ن شیرینی ن هیچ نوع دسری  بخاطر گل پسرم که الرژی داره و نمیتونه بخوره فقط ی شام سفارش دادبم و کادو 

ی زودتر از موعد گرفتیم اخه فردا قراره بریم عروسی و من ازصبح نوبت ارایشگاه دارم و تا شب حسابی وقت جفتمون پر بود 

یکم صبر کنین تا لود شن عکسا اخه نیم ساعته دارم تلاش میکنم پست اول بزارم نشد (من همه عکسام پست اوله)

شمام دوست داشتید عکس کادوهاتون رو بزارید

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

عزیزمم مبارکت باشه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2706