2752
2734
عنوان

مرمری:عکس کادو ولنتاینم ی روز زودتر از موعد×××عکس😍😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 58851 بازدید | 569 پست
منکه اصلا یادم نبود ولنتاینه رفته بودم خونه مامانم چون هیچ سالی هیچی نمیخریم به فکرش نبودم کلا ولی ش ...

این سوپزایز بمنم چسبید 

چ خدبه ادم یادش نباشه

عالی😍

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
مبارکه استارتر.عکس پروفایل خودتونین؟

ن گلم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم خیلی بچه دوست داره یک سال مغز منو خورد که دوست دارم اختلاف سنی بین بچه ها کم باشه و هزار و یک ...

برو بخر تا یاد بگیره قوله الکی نده

به خانوادتم بگو اون  موقع دستش خالی بود

من یه جوراب گرفتم ده تومنااااااا یعنی قشنگ ولخرجی کردم تازه فروشنده گفت نانوی یانمیدونم چیه جنسش خلا ...

😅😅😅😅😅جوراب ک برا روزه مرده

2731
آره والا دقیقا.  پول این چرت های غربی رو بدین به فقرا. و نزارین فرهنگ غریبه و بیگانه وار ...

مجبوری بزنی تو ذوق استارتر ..دوست داره جشن بگیره .خوش باشه .شما هم یه تبریک میگفتی و تمام ...احترام گذاشتن به نظر دیگران سخت نیست 

دختر نفس مامانشه
عزیزم هر وقت اسمتو میبینم انرژی مثبت میگیرم عشقتون پایدار و همیشگی❤️

😘😘😘😘🧡💛💚💙❤

مرمری جان مبارک باشه.

عشقتون پایدار.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

مبارکت باشه گلم. پلاکت شبیه پلاک منه، شوهرم کادو شب یلدا برام خرید😘

قدر آدم هایی که... زود عصبی میشوند را بدانید... اینها همان لحظه داد میزنند قرمز میشوند، قلبشان درد میگیرد، دستانشان میلرزد... ولی... ولی برای زمین زدن شما هیچ نقشه ای نمیکشند! آنها تمام نقشه شان همان عصبانیت بوده و تمام آنهایی که زود عصبانی میشوند، آدم هایی هستند که رقیق ترین و پاک ترین وجدان را دارند...
عزیزم مبارکت باشه و ان شاالله عشقتون پایدار  فقط عزیزان یه سوال. ب هر چیزی که از عرب وارد فرهن ...

خیر  عزیز. ولنتاین روز عشق هست حالا شما خارجی باشی یا ایرانی فرقی نداره.  این روز به مناسبت عقد های مخفیانه کشیشی هست که سرباز هایی که براشون ازدواج قدغن بود  رو عقد میکرده. وقتی لو رفت  اعدام شد.

دوستان لطفا برام صلوات بفرستید مشکلم حل شه❤

مرسی از لطف همه ممنونم

شماهم کادوهاتونو گرفتید عکس بزارید میام میبینم

من برم ارایشگاه دیگه کم کم🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

بوس بوس😘

نه كاربري قبليم تركيد عزيزم شكر خدا😍😍😍😍خيلي خوشحال شدم

کنجد جون شما همون کنجدی؟؟؟؟؟؟؟

دختر من کلی دنبالت میگشتم نمیدونستم شما همونی

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
قیمت کادو من رو هم ۳۲۰ مال اونم حدود ۳میلیون و خرده ای

مبارکه عزیزم

از گردنبندت من نیم ست دارم(با گوشواره هاش)

دوسال پیش گرفتم 1/200ت

مامان دوقلوهام ، شاغلم ، سعی میکنم برای همسرم و دخترام کم نزارم.
اینم ماله شوهرم

خیلی خوشگله 

مبارکت باشهههههه 🌺🌸🌺🌸🌺🌸

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌