2733
2734
عنوان

مرمری:عکس کادو ولنتاینم ی روز زودتر از موعد×××عکس😍😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 58851 بازدید | 569 پست
توضیح.یعنی الکل نداره؟؟؟

نه بابا نداره .... تو مغازه ها میفروشن مثل آبمیوه اس

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کہ گند زدم پیراھن گرفتم یہ دکمہ ندارہ کلا انگار کھنست صد و خردہ ایی ھم پول دادم چشم نداشتم فکرکنم ولی اون خانم ھمسرش فوت کردہ دیدم پیاماشو دیدم یہ پیراھن چقدر بی ارزشہ انشااللہ ھمیشہ ھمتون کنارہ ھمسراتون سلامت باشید ولنتاینتونم مبارک

دعا کنید خالہ بشم😢 ( ھفت ماہ فقط تا کنکورم موندہ روزی یہ ساعت سایت میام بیشتر اومدم تذکر بدین ممنونم دوستای گلم )
2731
من کہ گند زدم پیراھن گرفتم یہ دکمہ ندارہ کلا انگار کھنست صد و خردہ ایی ھم پول دادم چشم نداشتم ف ...

عیب نداره 

مهم اینه بیادش بودی 

حالا دکمه هاشو کلا عوض کن

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
بلیط کنسرت ک گرفتین واس کیه قیمت بلیطش کجاس و مکانش

تهران سالن وزارت کشور 

بستگی به جاش داره 

من همیشه ۱۲۰ تومانی میگیرم که دو نفرمون میشه ۲۴۰ تومان. ردیف ۱۱ صندلی ۱۸ و ۱۹

برای ۱۷ اسفند ساعت ۱۰ شب

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
اونایی ‌که فندک می گیرین  آیا شوهراتون سیگار میکشن یا همینجوری؟ برام سواله

بله میکشن

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
عیب نداره  مهم اینه بیادش بودی  حالا دکمه هاشو کلا عوض کن

میخوام ببرم پسش بدم زوری لجم گرفتہ از فروشندہ دیدش من دارم کادو میگیرم چہ جوری دلش اومد😔😔😔

دعا کنید خالہ بشم😢 ( ھفت ماہ فقط تا کنکورم موندہ روزی یہ ساعت سایت میام بیشتر اومدم تذکر بدین ممنونم دوستای گلم )
قشنگه من قابشو طلایی دوس دارم 😍😍😍😍

طلایی ش هم خوشگله 

ولی من اینو دوس داشتم