2752
2734
عنوان

مرمری:عکس کادو ولنتاینم ی روز زودتر از موعد×××عکس😍😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 58851 بازدید | 569 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اين كادوى من به شوشو كادوى شوشو هم يك دست گل و ٥٠٠تومن پول زد كارتم همين

عالی😍

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
عزیزم تنها نیستین منم بی تفاوتم تو این گرونی مردم نمیتونن خرید روزانه داشته باشن چ برسه غیر تولدو ...

اومدیم خوشامونو تقسیم کنیم ضدحالم خوردیم

نگران نباشید دو روز دیگه باز شاهد تاپیک های کتک کاری و دعوا و جنگ و جدال و طلاق خاهید بود

همون چیزا براتون خوبه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
من فعلا تا الان هیچ چی ازش نگرفتم منتظرم سرکار حتی هرروز میود به دفترم یه سری میزد اخه دفترامون بغل ...

😂😂😂رد بشه واسش گرون تموم میشه اخه

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
من فعلا تا الان هیچ چی ازش نگرفتم منتظرم سرکار حتی هرروز میود به دفترم یه سری میزد اخه دفترامون بغل ...

Inam khodesh ye no sorprize hhhhhh🤣🤣🤣🤣

یه دونه پسردارم من...قندوعسل دارم من

من تولدمه بابا جان من تولدمه امروز

این خرس برا چی تو اتاق خوابه الان

چرا نمیاد تبریک بگه به مننننننننننننننننننن😀😀😀😀😀😀😀😀😀

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی