2752
2734
عنوان

مرمری:عکس کادو ولنتاینم ی روز زودتر از موعد×××عکس😍😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 58851 بازدید | 569 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرت شغلش چیه احتمالا وضعش خوبه اینهمه طلا برات میخره  شما که خونه داری یعنی از خودت درآمد ند ...

یادمه اوایل ازدواجمون بود تو ی بحران سخت مالی بودیم چند روز مونده بود به روز زن گفت بپوش بریم ی دور بزنیم رفتیم گفت دوستم میخاد نامزدشو سوپرایرز کنه انگشتر بگیره ولی سایز دستشو نمیدونه بلد نیس کلا چی بخره  ک خوشش بیاد بیا بریم تو یکی انتخاب کن بع سلیقه خودت و دستت کن منم کلی ن و اینا گفتم ک شاید نپسنده سلیقه ها متفاوته دیگه به اصرار رفتیم با وسواس تمام ی انگشتر خیلی خوشگل و سنگین انتخاب کردم تلفنشو دراورد و زنگید گفت برو فلان طلا فروشی خانومم انتخاب کرد بعدم به طلا فروش گفت اینو بزار کنار اومدین خونه 

چند روزگدشت و شد روز زن دیدم اومد خونه با همون انکشتر باورم نمیشد همش فیلم بود و میخاس برا من بخره اصبا فکرشم نمیکردم طلا بخره اخه واقعا تو شرایط بدی بود

هیچوقت یادم نمیره  از شدت خوشحالی زدم  زیر گریه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2731
من بیمارستانم شوهرم صبح یه گل فرستاد بیمارستان خیلی ذوق کردم اصلا نصف مریضیم خوب شد

خدا بد نده چرا گلم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
شوهر من كه مرد كهني است دهه ٥٠ايي اصلا با اين چيزا موافق نيست منم راحت كرده😕

خخخخ، من خودمم بانوی کهی هستم و اصلا ولنتاین ملنتاین نداریم بابا

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد

چه جدی جدی! مبارک‌تون باشه

به شخصه هیچ‌وقت نتونستم روز ولنتاین رو جدی بگیرم. شاید چون یه مناسبت وارداتیه که چندان دخلی به فرهنگ و تاریخ ما نداره. البته هدیه‌های ولنتاین هم معمولاً چیزهایی مثل گل و کتاب عاشقانه و شکلات و عروسک و جعبه موسیقی هستن‌، یا دعوت به یه جشن رقص و کنسرت. خارج از ایران که زندگی می‌کردم اینارو به هم هدیه می‌دادن

عشقتون پایدار عزیزم 😍😍😍😍 خیلی قشنگ‌ بودن مبارک جفتتون باشه😇😇😇 عاشق اینجور تاپیکام کار به من ...

خداروشکر ک خوشت اومد عزیزدلم

انگار بقیع زیاد خوششون نیومد

خداروشکر ک خوشت اومد عزیزدلم انگار بقیع زیاد خوششون نیومد

پستارو نخوندم

اما قشنگ بود و توجه نکن سایت و حسد برداشته

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
منم بلیط کنسرت معین و سینما vip  و یه گل☺️

عالیه عزیزم

خوش بگذره بهت

یادمه اوایل ازدواجمون بود تو ی بحران سخت مالی بودیم چند روز مونده بود به روز زن گفت بپوش بریم ی دور ...

عزیزم مبارک باشه 

ولی به نظرم خیلی لزومی نداره اینا رو تو یه جای عمومی اعلام کنی . خدای نکرده دل کسی بشکنه یا آهی بکشه خوب نیست. انشاالله همه  شاد باشید و خوشبخت

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد
مبارکت باشه مرمر جون  منم شوهرم بهم کادو یه جفت گوز داد

ها😱😱😱😱😱😱

برم یقه همسرجان را بگیرم ببینم 10 سال پیش چی خرید برام؟ یادم نمیاد! ولی دیروز کلی کتاب خرید ...

ولش کن بنده خدارو😂😂😂😂😂