2733
2734
عنوان

مول چیه؟؟کمک کمک

808 بازدید | 6 پست

سلام کسی بوده مول داشته باشه ، من در هفته ۶ دکتر گفت جنین نبض داره اما چیزی جلوی تصویر رو گرفته. مشکوک بود.تو هفته ۷ رفتم گفتن نبض نداره و بتات بالاست و اینکه خونریزی کم و قهوهایی داشتم حالا دکتر گفته به احتمال قوی مول هست یا باید کورتاژ کنم یا کل رحم تخلیه شه  و اگر بتا باز پایین نیومد باید از داروهای شیمی درمانی استفاده کنم .توروخدا هرکی میدونی کامل بگه برام ممنون میشم. من یه پسر ۱ ساله و نیمه دارم 

تعداد رای : 1
نظرسنجی
الزامی
0
0%
الزامی
0
0%
الزامی
0
0%
اختیاری
1
100%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام عزیزم من داشتم چن سال پیش ،برا من بعد کورتاژ اول که بخاطر عدم رشد جنین بود ایجاد شد که مجبور شدم یبار دیگه کورتاژ کنم بعدشم پنج تا امپول شیمی درمانی رو تو ده شب زدمو تا شش ماهم هرچنوقت ازمایش بتا میدادم بعدشم یه هشت نه ماه بعد باردار شدم و خداروشکر بی مشکل زایمان کردم چیز وحشتناکی نیس ولی خب طولانیه پروسه درمانش و اینکه به هیچوجه بیخیال نشیا هرچقد کورتاژتو عقبتر بندازی علایمش شدیدو شدیدتر میشه مال منو دیر فهمیدن و خیلی اذیت شدم