2733
2739
عنوان

سلام سلام دورهمی دوستانه 😍(مانام)

| مشاهده متن کامل بحث + 14421 بازدید | 3957 پست
تاپیک اخرمو گزارش میزنید بچه ها 

عزیزم گزارش بزنیم نی نی یار تعلیق میکنتمون 

باید بری خصوصی نی نی یار ۷ 

لینگو بزاری حذف میکنه 

🌶پريشاني من از اين نيست كه به من دروغ گفته اي، از اين آشفته ام كه ديگر نمي توانم تو را باور كنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
@لیلا_۷۰     چه کیکایی بلدی درست کنی ؟؟ اصلا اهل کیک درست کردن هستی؟

راستش نه اهل کیک درست کردن نیستم، ولی سابق قنادی کار کردم و اونجا درست کردم، البته دیگه اونجا کار نمیکنم خیلی وقته

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
راستش نه اهل کیک درست کردن نیستم، ولی سابق قنادی کار کردم و اونجا درست کردم، البته دیگه اونجا کار نم ...

عه تازه میخواستم ببینم چندتا دستور پخت بگیرم 

امروز کیک اسفنجی گلاب و هل درست کردم توش کشمش-و گردو ریختم بزار چندتا از نمونه کارمو بدم 😁😁😁

🌶پريشاني من از اين نيست كه به من دروغ گفته اي، از اين آشفته ام كه ديگر نمي توانم تو را باور كنم.
راستش نه اهل کیک درست کردن نیستم، ولی سابق قنادی کار کردم و اونجا درست کردم، البته دیگه اونجا کار نم ...

امشب این بود😁

یه نمونه اینشگلی 😁

عه تازه میخواستم ببینم چندتا دستور پخت بگیرم  امروز کیک اسفنجی گلاب و هل درست کردم توش کشمش-و ...

بزار عزیزم 😍

دومی رو عاشقشم، خالم درست کرده بود همین مدلی 😍 

اره میخواستم 

پودر کاکائو بزنم تموم شده بود 😐🤭

کیک زبرا از همه خوشمزه تره 

تازه این رفیقت باسلوق و نخودچیم درستیده 👈👉😁

جات خالی عخشم 🤩

قاچ توش خیلی باحاله یبار تند تند واسه بچه خواهرم درست کردم 

اره میخواستم  پودر کاکائو بزنم تموم شده بود 😐🤭 کیک زبرا از همه خوشمزه تره  تازه این ر ...

چه جالب، نوش جان 😍 

قاچ توش خیلی باحاله یبار تند تند واسه بچه خواهرم درست کردم 

به به ظاهر عالی داره، مزش هم مطمینم عالیه 😍 با چایی میچسبه 🤗