2733
2734
عنوان

سلام سلام دورهمی دوستانه 😍(مانام)

| مشاهده متن کامل بحث + 15298 بازدید | 4239 پست
تاپیک اخرمو گزارش میزنید بچه ها 

عزیزم گزارش بزنیم نی نی یار تعلیق میکنتمون 

باید بری خصوصی نی نی یار ۷ 

لینگو بزاری حذف میکنه 

شاید قانون دنیا همین باشد ، من صاحب آرزویی یاشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگریست …

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

@لیلا_۷۰     چه کیکایی بلدی درست کنی ؟؟ اصلا اهل کیک درست کردن هستی؟

راستش نه اهل کیک درست کردن نیستم، ولی سابق قنادی کار کردم و اونجا درست کردم، البته دیگه اونجا کار نمیکنم خیلی وقته

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
راستش نه اهل کیک درست کردن نیستم، ولی سابق قنادی کار کردم و اونجا درست کردم، البته دیگه اونجا کار نم ...

عه تازه میخواستم ببینم چندتا دستور پخت بگیرم 

امروز کیک اسفنجی گلاب و هل درست کردم توش کشمش-و گردو ریختم بزار چندتا از نمونه کارمو بدم 😁😁😁

شاید قانون دنیا همین باشد ، من صاحب آرزویی یاشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگریست …
راستش نه اهل کیک درست کردن نیستم، ولی سابق قنادی کار کردم و اونجا درست کردم، البته دیگه اونجا کار نم ...

امشب این بود😁

یه نمونه اینشگلی 😁

عه تازه میخواستم ببینم چندتا دستور پخت بگیرم  امروز کیک اسفنجی گلاب و هل درست کردم توش کشمش-و ...

بزار عزیزم 😍

دومی رو عاشقشم، خالم درست کرده بود همین مدلی 😍 

اره میخواستم 

پودر کاکائو بزنم تموم شده بود 😐🤭

کیک زبرا از همه خوشمزه تره 

تازه این رفیقت باسلوق و نخودچیم درستیده 👈👉😁

دومی رو عاشقشم، خالم درست کرده بود همین مدلی 😍 

قاچ توش خیلی باحاله یبار تند تند واسه بچه خواهرم درست کردم 

اره میخواستم  پودر کاکائو بزنم تموم شده بود 😐🤭 کیک زبرا از همه خوشمزه تره  تازه این ر ...

چه جالب، نوش جان 😍 

قاچ توش خیلی باحاله یبار تند تند واسه بچه خواهرم درست کردم 

به به ظاهر عالی داره، مزش هم مطمینم عالیه 😍 با چایی میچسبه 🤗

2706