2752
2739
عنوان

یه زن الان ب گوشیه شوهرم زنگ زد

327 بازدید | 17 پست

جواب دادم قطع کرد بد شوهرمو بیدار کردم گفتم گوشیتو باز کن باز کرد زنگ زدم ب دختره گفت شما فلانی هستید ی فامیلیه چرت و پرت گفت شمارشم سیو نبود گفتم براچی زنگ میزنی گفت بلخشید بد قطع کردم رفتم تو پیاماش پیامی نبود هرچی ب شوهرم گفتم چرا رمزتو عوض کردی کلشو کرد زیر پتو خابید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خب گاهی آدم اشتباه زنگ میزنه 

من چند بار بجای ۹۱۶_ ۹۱۳ گرفتم😕

خداروشکر طرف زنه 

عذرخواهی کردم الان شماره رو سیو کردم ک اینجور نشه 

شما هم احتمالا همینه 

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم

چیزی نیست غزیزم

بعدشم گوشی مردا مثل درگاه الهیه

هیچوقت دست خالی برنمیگردی ؛ مگر این که دفعه بعدی دست پرتر برگردی

پس تجسس نکن و زندگیتو کن

خدایا بابت همه نعمتات ازت ممنونم❤️