2733
2734
حتما جای دیگه ای گیر نیاورده 

بیچاره من

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
منم جای دختر خالت بودم همینطوری میگفتم😬

چه دلی دارن بعضی دخترا دختر عمه مادرم دید دوس پسرش داره ازدواج میکنه و اونو نمیگیره پسره رو گفت بیا برای آخرین  ینی بار همو ببینیم بعد به داداشاش میگع اونام هم میان اول پسره رو میکشن بعدم دختره رو خانواده پسره هم چون دیدن دختره خودشون رو هم کشتن چیزی نگفتن شکایت نکردن البته این قضیه واسه ۳۰ سال پیشه  

ولی من خوشحال شدم از کار دختره چون خودش اول آخر قرار بود بمیره چون باکره نبود خوب شد پسره رو هم به سزای اعمالش رسوند 

میشه برای حاجت دلم دعاااا کنی میشه دعاااا کنی به خواستم برسم آروم و قرار ندارم 🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد بعضیا تون سنگدلین شما بیشتر از دختر خاله نفرین کردین که اسی هیچ کاره س نباید ب اون پیام بده ط ...

ایوای دقیقا دلم بیشتر گرفت 

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
سرچ کن تو نی نی سایت گفته تاثیر داره فقط خیلی نفرینای بدیه :) دعاش دقیقا بعد از زیارت عاشورا تو مفا ...

به خودم برنگرده یه وقت،بارها گفتم بسپارمش به خدا،اما یاد بدی هاش میوفتم نمیتونم

اون قسمت از زندگیم که یه بدشانسی بزرگ آوردم ،خیلی درد داشت ،خدایا به یه قسمت دیگه از زندگیم یه خوش شانسی بزرگ بده،که خیلی ذوق داشته باشه.
2731
قربونت❤️ شمام استفاده میکنین از این اصطلاح؟ فک‌کردم فقط برا زبان‌ماس

😘❤️

من خودم از کوردها شنیدم این اصطلاح رو... وگرنه اطراف من نه کسی از این اصطلاح استفاده نمیکنه 

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین... لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم💚
عکس دختره رو نداری؟

طناز؟

من خودم داداش دارم. بمن میاد تعریف میکنه میگ با فلان دخترم با فلانی رفتم بیرون. از من کوچیکتره. بهش ...

منم همینو میگم همه میخوان بخورنم خدا خودش جای حق نشسته وتاوان همه ی اشتباهاتو.میگیره حتی کوچیکترینشو ولی نفرین اونم ب برادر واقعا اشتباهه اگه میخوان نفرینم کنن پیش خودشون بگنن ب خواهرشون پیام بدن

نیر حست کاملا اشتباه میگه من بحثم سر نفرینش بودنه خیانتش برادر ایشون میدونم کار اشتباهی کرده کاملا ا ...

کامنت قبلیتونو دوباره بخونید خودتونم متوجه نیستید چی نوشتین انگار 

شما در موقعیت اون خانم نیستید شاید اگه بودین برخوردتون بدتر بود 

و خدایی که من میشناسم منتظر ناله و نفرین ما نیست 

بهتره بی تفاوت بود نسبت ب این نفرین ها و تا جایی 

که میشه ب اون خانم کمک کرد درد عشقش کمتر بشه 

خدا حواسش به همچی هست 🥹

شاهی که بر رعیت خود میکند ستم                                               مستی بود که میکند از ران خود کباب.  
2740
میگه وفاداری یه دختر رو زمان بی پولی پسر مشخص میشه وفاداری یه پسر زمان پولداریش مشخص میشه.... اینکه ...

والا منم نمی‌دونم چیشدخ که انقد عاشق پیشه این دختر شده 

به خودم برنگرده یه وقت،بارها گفتم بسپارمش به خدا،اما یاد بدی هاش میوفتم نمیتونم

سعی کن ببخشی... بخشش خیلی بهتره 

فکر نکنم دعای تو مفاتیح اینطوری باشه که به خودت برگرده 

ولی تو ببخش

آقایون دعوت به دوستی ندن
😘❤️ من خودم از کوردها شنیدم این اصطلاح رو... وگرنه اطراف من نه کسی از این اصطلاح استفاده نمیکنه&nb ...

اها اوکی خیالم راحت شد 🤣🤣🤣🤣

ولی حرف درستیه ها 

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من با شوهرم دوست شدم 

یهو‌ یه خواستگار برام اومد وکیل بانک بود تو اکباتان یه واحد خونه داشت و از خودم ۱۰ ماه کوچیک تر بود و هزارتا اپشن 

دلم نیومد شوهر الانم که اون وقت دوست پسرم بود و بپیچونم گفتم خدایا دل این جوون و‌ نمیشکنم تو ام هیچ وقت دلم و نشکن 

داداشت خیلی ندیده ست 

جای من بود چه میکرد؟!؟

جرئت داری به جونت بگو به این دختر جدیده چقدر خرج میکنی تا ببینی تو یک آن چطوری مثل یک کیلو خیار میفر ...

فروخته 😂

یعنی با این حرف شما  نباید ب حرف کسی اعتماد کرد و قرار گذاشت  و قول قرارم هیچ ارزشی ندار ...

دقیقا دخترا باید بدونن که به حرف و وعده وعید کسی نباید اطمینان کنن،نمیگم اجازه نزدیک شدن و آشنایی به کسی ندن ولی نباید دل ببندن،متاسفانه ۹۰ درصد این عشقا پوشالیه و به بادی بنده

2706