2752
2734
چه راحت حرف میزنی  سر دخترت میاد اون موقع ببینم می‌تونی انقد راحت اظهار نظر کنی

چقدر شکر خواری میکنی من دخترم رو یجور بزرگ میکنم ک واقعگرا باشه بعدشم شما بیخود میکنی در باره دخترم نظر میدی احمقی تو امثالت به دخترم دخلی نداره هر کسی داره قدر لیاقتش امثال تو و اون خانومه ک بهش خیانت شده حقتونه این بلا ها سرتون بیاد و توصیه میکنم دیگ نماز نخونی ک هنوز نفهمیدی کسی به جای کسی دیگ تاوان نمیده  چش تنگ

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
نمیشه با ادمی ک الان از لحاظ روحی تو شرایط نامساعده اینقدر بیرحمانه حرف زد،باید ارومش کنه حداقل دردش ...

من یکسال و نیم نزدیک دوسال دوست بودم باهاش من اجباری نمیکنم ک اونم ک یه ماهه خوب بشه هر کی یه تایمی داره برای خوب شدن ولی حرفم در نهایت واقعیت هست دین این روابط رو منع کرده بخاطر همین مسائل حالا یکی ک پا میزاره تو این وادی باید پی همه چیو بماله به تنش 

من نمیدونم چرا بعضی از شما انقدر سیاه دل هستین ک از الان واسه اینده بچه پنج ماهه نفرین میکنین واسه شما هر کی راجب دخترم نفرین میفرسته ارزو ارامش و سلامت روان میکنم  دخترم رو نگران نباشین من طوری تربیتش نمیکنم ک بها بده به پسر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواااهررر چه اه گیراااایی داشتییی دوست پسر من ۸ سال با هم بوذیم قصدمون ازدواج بود ولی اون بعد ۸ سال ...

آخی چقدر سخته می دونم چی می کشی
الهی که بهترین ها برات رقم بخوره و مراد دلتو بگیری، آمین

آه پدرم چون آبروی من آبروی پدرم بود.
آه مادرم که واقعا خانم مومن و موجه و خالصی هست.

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
چقدر شکر خواری میکنی من دخترم رو یجور بزرگ میکنم ک واقعگرا باشه بعدشم شما بیخود میکنی در باره دخترم ...

با این طرز صحبتت مشخصه چه دختری قراره بزرگ کنی!

کاش قبل اینکه مادر میشدی ازت تست ادب میگرفتن

احمق تویی که هم جنس خودت رو با بی رحمی قضاوت میکنی

انقد راحت بقیه رو قضاوت نکن دنیا میچرخه سر خودت و دخترت میاد...اون موقع ببینم میتونی راحت اینجوری منم منم کنی مادر حق گو!!!

فکر نکن شوهرت ترو گرفته دیگه نمیتونه خیانت کنه یا ولت کنه 

مطمئنم با این حرفای نا به جایی که گفتی یه روزی به بدترین شکل ممکن جواب میگیری ..

فقط امیدوارم دخترت تاوان حرفای احمقانه مادرش رو نده

بعدشم من خیانتی ندیدم چیزیو که نمیدونی دهن مبارکت رو باز نکن ...

از تو اجازه باید بگیرم نماز بخونم یا نخونم ..بی نزاکت

من یکسال و نیم نزدیک دوسال دوست بودم باهاش من اجباری نمیکنم ک اونم ک یه ماهه خوب بشه هر کی یه تایمی ...

خودت با پسر در ارتباط بودی بعد حرف از دین میزنی؟؟؟؟

بعدشم من کی نفرین کردم!!

من دارم اگاهت میکنم میگم با غرور حرف نزن ک یجایی از زندگی سرت بیاد.

لابد خودم تجربشو داشتم ک الان دارم ب تو میگم.

این اسمش تلنگره نه نفرین.

نفرین یعنی برای کسی بد خواستن.

دل سیاه هم خودتی ک در مورد کسی ک ندیدی نمیشناسی و نمیدونی اون اقا تو رابطه باهاش چطور بوده و چقدر امید واهی بهش داده حرف میزنی و قضاوتش میکنی.

ریپ نزن دیگه واقعا راست گفتن برای کسی ک نمیفهمه هر توضیحی اضافس.

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏
خب این دختر هم دختر بدی نیست که شاغله خوشگله تو تحقیقات گفتن دختر خوبیه 

نمیگم دختر بدیه ... میتونست یکی دیگه رو وابسته  و عنتر و منتر خودش نکنه . همین .. اگ نمیخاستش چرا اینهمه وابستش کرد .. الان تو میخای بری بچتو ورداری از مدرسه . اگ ی بچه از بچه خودت خوشگلتر ببینی دست اونو میگیری میبری بجای بچه خودت ؟ من نمیفهمم واقن..

هیچ چیز دائمی نیست
خودت با پسر در ارتباط بودی بعد حرف از دین میزنی؟؟؟؟ بعدشم من کی نفرین کردم!! من دارم اگاهت میکن ...

به تو چه ک من با غرور صحبت میکنم یا نه تو اصلا جایگاهی نداری ک به من اگاهی بدی 

من در ارتباط بودم و همه چیو پذیرفتم اینی ک نپذیرفته خودش تاوان میده 

با این طرز صحبتت مشخصه چه دختری قراره بزرگ کنی! کاش قبل اینکه مادر میشدی ازت تست ادب میگرفتن احمق ...

به تو هم باید یاد میداد فضول نباشی بقیش به تو ربط نداره حماقت این ور انور نداره ک ادم رو حرف بی پایه حساب کنه 

همون ک تورو بزرگ کرده گند زده مسلما من ازش بهترم

به تو چه ک من با غرور صحبت میکنم یا نه تو اصلا جایگاهی نداری ک به من اگاهی بدی  من در ارتباط ب ...

سیفونو کشیدم دیگه ببخشید نمیخونم چی بلغور میکنی

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏
به تو هم باید یاد میداد فضول نباشی بقیش به تو ربط نداره حماقت این ور انور نداره ک ادم رو حرف بی پایه ...

نسل مادرایی مثل تو کاش زود تموم بشه 

مشخصه دیگه یه سلیطه ای مثل خودت تحویل جامعه قراره بدی ..سلیطه ای که با هزار پسر مثل مادرش میگرده و دل نمی‌بنده بعدشم میگه من حق گوام من همه جوانبو میسنجم 

ریپ نزن دیگه

به ..... کسی که بزرگم کرده دایورتت کردم

2706