1177
44

خانومای زیبا بین و زیبا پسند؛

معیارتون از تعریف خوشگلی و زیبایی چیه!؟

زیبایی خوبه یا جذابیت؟؟؟ چیکار کنیم که خوشگل بمونیم؟؟؟

شایدم تهش عکس بازی شد😬خدا رو چه دیدی😉

❄️زمستون زده این رابطه رو اما،نمیریم و نشستیم وسط سرما،تموم میشه یه روز صبر یکی از ما...میره❄️دلت خیلی نبود از اولش با من،چقد فاصله بود از دل تو تا من،دیگه اخرشه یا تو برو یا من...دیرررره🖤

من زشتم نیام یعنی😕

میشه برای قطع ریزش موهام یه صلوات از ته دل بفرستین😭یک ساله از همه جا رونده و مونده شدم😢ریپلای نکنین بگین قرص زینک بخور کم خونی داری چکاپ کامل دادم هیییییچ مشکلی نداشتم هیچ مشکلی سالم سالم

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

1156
من زشتم نیام یعنی😕

نه زشت نداریم ما😉

❄️زمستون زده این رابطه رو اما،نمیریم و نشستیم وسط سرما،تموم میشه یه روز صبر یکی از ما...میره❄️دلت خیلی نبود از اولش با من،چقد فاصله بود از دل تو تا من،دیگه اخرشه یا تو برو یا من...دیرررره🖤

جذابیت مهم تره

یکی هست خوشگل ولی به دل نمیشینه یکی هم هست معمولی رو به خوشگل ولی عاشقش میشی

همه چیز به تناسب باشه میشه خوشگل

تواین سه ماه فهمیدم امید مهم ترین واژه زندگیمه خدایا خودت بقیه راه و مراقبم باش♥️😍
1189

معیار زیبایی یعنی طبیعی بودن نچرال بودن با دماغ نیمه عقابی و لبای صاف  و ابروهای پیوندی😍😍😂😂😂😍

ترجیحا با کمی سبیل

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
1179

از نظر خودم ب شخصه

قیافه های با پرستیژو دوس دارم😍

1182