1147
44
عنوان

هرکی فک میکنه خوشگله بیاد😍تاپیک زیبارویان🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 20659 بازدید | 1546 پست

به‌نظرم هرکسی زیباست

زیبا یی سلیقه ای هست شاید یه رنگ یه چهره یه ... از نظر من خیلی زیبا باشه از نظرکس دیکه نه و برعکس 

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1158
من پسرم حاضرم شرط ببندم از ۹۰درصد دخترای اینجا خوشگل ترم 😄😄😄😄

یه عکس از خودت بده شاید پسند شدی

ما همه چیو با مدرک میپذیریم

واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
معیار زیبایی تو این زمونه شده عملها و پروتزهای مختلف. زیبایی اصیل دیگه مورد پسند نیست. 

حالا بذار ده سال ديگه به قيافه همه اين عملى ها ميخندن 

ادم بايد تو همه دوره ها ساده باشه تا بعدا سوژه خنده نشه

1125
من پسرم حاضرم شرط ببندم از ۹۰درصد دخترای اینجا خوشگل ترم 😄😄😄😄

😂😂😂😂 

ياد حرف شوهرم افتادم قرار بود با گروهشون كه يه خانمم توش بود برن بوولينگ منم ازش پرسيدم دختره چه شكليه گفت اگه كنار من وايسه من ظريفتر و دلبرتر از اون به نظر ميام گفتم باشه پس برو 

I wish I could turn back the clock. I’d find you sooner and love you longer.😍😍😍To my lovely husband 💑

بله؟

هر سوالی داری بپرس ها اصلا وقت ندارم😋

این روزا همه منو صدا میکنن

بنظر من جذابیت مهم تره  و پوست شفاف و شاداب تاثیر زیادی داره

خیلیا هستن که لب و دهن کوچیکی دارن اما جذاب نیستن

خیلیا هم هستن که با وجود بینی بزرگ اما چشمای خوشگل و گیرایی دارن که از دور به چشم میزنه🤗

هم خجالت میکشم هم میترسم

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خیلی سخته زندگی با کسی که یه زمانی عاشقش بودی ولی الان ازش متنفری...خیلی سخته زندگی با کسی که با تو مثل شمر برخورد میکنه ولی محبتاشو برای یه نفر دیگه خرج میکنه...متنفرم از این زندگی که فقط باید بسوزمو بسازم...هیچ دردی بالاتر از خیانت و بیمحبتی شوهر نیس...😔😔

اولا اگه بگین من خوشگل نیستم و اومدم از وسط نصفتون میکنم🤣🤣🤣

دوما به نظر من جذابیت خیلی مهمتره. خیلیا صورتشون به نظر قشنگ میاد ولی اصلا به دل نمیشینن در عوض بعضیا چندان زیبا نیستن ولی گوله ی نمکن

کج کلاه خان یارمه
1167

والا به نظر من رفتار و شخصیت حرف اول رو میزنه

طرف رو میبینی بسیار باکلاس بسیار زیبا بعد یهو داره با دهان باز آدامس میجوه یک لحظه پیش چشمت همه خوشکلیش به فنا میره

طرف میبینی همه چیش عالی و زیبا ولی یکمی که بیشتر میشناسیش میبینی ادب اجتماعی و شخصیت صفر

من در کشوری زندگی میکنم که قانون فقط برای فقرا اجرا میشود.ثروتمندان گویی از اجرای قانون در امان هستند.
835