1147
44

خانومای زیبا بین و زیبا پسند؛

معیارتون از تعریف خوشگلی و زیبایی چیه!؟

زیبایی خوبه یا جذابیت؟؟؟ چیکار کنیم که خوشگل بمونیم؟؟؟

شایدم تهش عکس بازی شد😬خدا رو چه دیدی😉

👑من یک ملکه هستم که به زودی به قدرت میرسم👑

من زشتم نیام یعنی😕

من یک عدد نی نی سایتی هستم من دارای قد180 وسی کیلو وزنم بسیارزیبا و دلفریبم باچشمانی رنگی من شوهری بسیارپولدارباشغلی بسیار رده بالادارم که درخواب ندیدی ماهی 120 میلیون در ماه درآمد 119 و نیم میلیونش بابت قسط میرود و نمیرسد ما خیلی پولللللللداررررریم از همه شما بالاترم تا کورشود چشمانت که نمیتوانی ببینی😏 من گیاه خوارم در عمرم گوشت نخورده ام حالم از گوشت به هم میخورد در وعده های غذایی دو قاشق غذا بیشتر از گلوی من پایین نمیرود اینهمه هم در گوشت و مرغ فروشی ها صف کشیده اند خرزوخان و مشش ممد قلی هستن😏 همین شوهر رده بالا وپولدار مدام به من خیانت میکند گوشی من 50 میلیونی است من ازمبل استیل و طلای زرد که مال داهاتی هاست متنفرم چون من یک باکلاس تهرانی ام خانواده خودم بسیار لاکچری و اصیلنداما خانواده شوهرم کوتوله هایی زشت و کثیف و پرازویروس ونجاستند اماشوهرم که ازهمین خانواده پر از نجاست است و از ژنتیک انهاست یک جنتلمن ضدعفونی شده باقد250 و چهره ای دلرباس تمام خواهر شوهر مادرشوهرای عالم عفریته هستن به جز من و مادربی آزارم من تنهازنی هستم که در دنیایک شوهرتحفه دارم که همه زنان سعی درربودنش رادارند  من درشش سالگی ازدواج کرده ام و اندازه زن80 ساله میفهمیدم واکنون دانشجوی دکتری.کور شود هر آنکه نتواندبرتری من راببینددرکف یک سایت مجازی  

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1157

جذابیت مهم تره

یکی هست خوشگل ولی به دل نمیشینه یکی هم هست معمولی رو به خوشگل ولی عاشقش میشی

همه چیز به تناسب باشه میشه خوشگل

تواین سه ماه فهمیدم امید مهم ترین واژه زندگیمه خدایا خودت بقیه راه و مراقبم باش♥️😍
1140

معیار زیبایی یعنی طبیعی بودن نچرال بودن با دماغ نیمه عقابی و لبای صاف  و ابروهای پیوندی😍😍😂😂😂😍

ترجیحا با کمی سبیل

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
584
1170