2737
2734
عنوان

بهترین جراح بینی اصفهان ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 240586 بازدید | 648 پست
بهترین دکتر اصفهان دکترحمیدرضا سهرابی کارشون عالی بود من پیششون عمل زیبایی کردم با اینکه بینی من گو ...

خیلی ازشون شکایت شده ... من رفتم مریضاشون همه اومده بودن واسه ترمیم... یکی که نصف بینیش رو برده بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

سلام 

من تمامی نظرات راخوندم

اسمی ازدکتر*شهاب خسروی*ندیدم

میخام عمل کنم پیشش

ویزیت هم شدم،قراره برم نوبت عمل بزنم

کسی چیزی میدونه دررابطه باعمل هاش؟؟؟

من چندباری که رفتم مطبشون ازهرکس میپرسیدم راضی بود ازعملش

هزینه عملش هم شش ونیم تاهشت میگیره

بسته به بینی فرق میاره هزینه

یه نفر که عمل کرده بود پیش شهاب خسروی وخیلی راضی بود منا معرفی کرد ورفتم مطبش

مشکلم اینجاس وبه این خاطر تردید دارم،که دکتراصلا نمیپرسه میخای فرم بینیت چطور باشه

وتوضیح زیادنمیده

اخلاقم نداره

سلام منم ازبس تعریف اخوت راشنیدم میخام برم پیشش دفه اوله میرم کلاهیچ اطلاعی ازهیچ دکتری ندارم اینجادیدم شماازاخوت تعریف کردید چ روزهایی مطب هستن؟من بچم٩ماهشه نمیدونم اشکال داره بابچه کوچیک عمل کنم البته شیرخشکیه دکتراخوت ک بینی رادراز عمل نمیکنه؟من دوس دارم دماغم کوچولوبشه نوکش ودرازنباشه هزینش شنیدم ٩شده کسی خبرنداره؟میشه وقتی ویزیت شدم ی هفته بعدش عملم کنه یانه؟

والا من خودم همیشه حضوری رفتم. به واتساپ همون خط پیام بدید...اگرم نشد حضوری برید عزیزم... ولی زود ب ...

سلام.خوبین.میگم دکتر اخوت ب بینی شما قوس هم داده؟؟تو این مدت مشکلی نداشتن راضی هستین از عمل پیش اخوت؟؟

تو ی گروه عضو شدم همه از خرمی تعریف میکنن مردد شدم 

نهم مهر نوبت دارن پیش اخوت 

سلام منم ازبس تعریف اخوت راشنیدم میخام برم پیشش دفه اوله میرم کلاهیچ اطلاعی ازهیچ دکتری ندارم اینجاد ...

سلام عزیزم به این شماره پیامک بده 09133024450 بهت نوبت میده.روزهای زوج مطب بازه.اشکال نداره به نظر من چون میگین شیر خشکیه ولی باید خیلی مواظب باشی بعد عمل .هزینش رو نمیدونم امروز دارم میرم مطب میپرسم.اره وقتی من میخاستم عمل کنم که زود نوبت عمل میداد 

سلام عزیزم به این شماره پیامک بده 09133024450 بهت نوبت میده.روزهای زوج مطب بازه.اشکال نداره به نظر م ...

سلام عزیزم. شماعمل کردین پیش اخوت؟؟

راضی هستین؟؟

لطفا میشه هر چی ازش میدونید بهم بگین من نهم مهر پیش دکتر اخوت نوبت عمل دارم، از بروجن هم هستم نمیتونم زیاد بیام و برم میخواستم بیام دوباره نمونه کاراشو ببینم،ولی موقعیت شو ندارم با ی بجه کوچیک ،ممنون میشم 

2706