2733
2734

دیروز بارون میبارید زیر بارون گریه میکردم دعاکردم گفتم خدایا التماست میکنم این رو به من ببخش من و نامزدم (پارسا) دوسال باهم بودیم در واقع دوست بودیم اما در قالب خانواده هیچ رابطه غیرسالمی نداشتیم قصدمونم ازدواج بود بشدت عاشقش بودم و هستم ما به مدت چند ماه خیلی الکی جداشدیم لطفا نپرسین قضیش مفصله خودمون باهم مشکلی نداشتیم دیشب من بیرون بودم مزاحمم شده بودن یهو پارسا رسید دقیقا سرخیابون خونه ما بودیم بشدت باهاشون دعوا کرد گفت چیکار دارین به زن من😐 خیلی تعجب کردم چون ماکاملا ۶ ماه جداشده بودیم بعد باهم حرف زدیم کلی گفتیم و خندیدیم یه کادو کوچیکم برام خرید اخر بار گفتم یعنی الان اشتی کردیم گفت خیلی وقته دلم تنگ شده بود هردوشماره هامونو عوض کرده بودیم

بعد اون شماره منو گرفت منه احمق نگرفتم هنوز ازش هیچ خبری نیست خیلی حالم بده تروخدا بیاید بگید چرا اینکار میکنه

( عزیزم لطفا نگو سرکاری یا از این حرفا یا دنبال پربازدید چون اگر بودم مثل بقیه تیکه تیکه تایپ میکردم اما همشو یه جاگفتم🥲)

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

چند سالشه این اقا؟

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چند سالشه این اقا؟

۲۲

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
۲۲

پس حتما دوستت داره ک روت غیرتیه

بچه هم نیس ک بگی بچس عاقله دیگ

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
دودیقه پیش دیدم تاپیک قبلیتو شملرتوگرفته پس خودش زنگت میزنه دیک

اخه چراهنوز نزده🥲

پس حتما دوستت داره ک روت غیرتیه بچه هم نیس ک بگی بچس عاقله دیگ

نگرانم میگم نکنه ادااش بوده

کلا ام خیلی بیشتر از سنش میفهمه🥲

درس دیگری که از نی نی سایت گرفتم اینه که رمان هم میتونن به واقعیت بپیوندند🤣 جدا از شوخی غمت نباشه ...

چراهمه میگن چه قشنگ😂 خودم گریه میکنم😂😭

عزیزم شما تاپیک قبل گفتی که رل دارم ایرانی نیست

عزیزم کاربری دستتتت دونفرهه بخدا امضامم بخونی میبینی قشنگم

عزیزم شما تاپیک قبل گفتی که رل دارم ایرانی نیست

دختر خالم کلا تو فاز کره ای پسنده از اینستا پیدا میکنه😂😂

2706