2733
2734
عنوان

بهترین جراح بینی اصفهان ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 241024 بازدید | 648 پست
نه هنوز مطب نرفتم ولی توی اینستا میبینم فقط کمی بزرگ عمل میکنه 

عزیزم من میخوام پیش یه دکتر پروتز گونه کنم شهریار لقمانی چطوره کارش ؟یا پور نجف؟ مدل عمل بینی پور نجفو خیلی خوشم میاد پیشش عمل کردیح؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم شما بینی تو عمل کردی؟پیش کدوم دکتر رفتی اخر؟؟؟

سلام عزیزم..هنوز به هیچ نتیجه ای نرسیدم والا.. جعفری بزرگ عمل میکنه اخوت هم تیغه رو پهن عمل میکنه لقمانی انگاری خوب نیس کلا نمیدونم هرچی بیشتر میگردم بیشتر گیج میشم

سلام عزیزم..هنوز به هیچ نتیجه ای نرسیدم والا.. جعفری بزرگ عمل میکنه اخوت هم تیغه رو پهن عمل میکنه لق ...

عزیزم، دقیقا می دونم چی میگی، خیلی انتخاب سختیه خصوصا اگه ادم اهل ریسکی نباشی، برای من که انطور بود، اما دیگه از یه جایی دلو زدم به دریاااا، امیدوارم نتیجه  اش خوب بشه، البته بینی من انقدر ایراد داره که اگه 70% مشکلاتش هم حل بشه برام کافیه، الان فقط دیگه یه حس دارم اونم این که عمل کنم و راحت شم از فکر و تصمیم گیری و نگرانی این که چ کار کنم و چی میشه!!

2731
سلام عزیزم..هنوز به هیچ نتیجه ای نرسیدم والا.. جعفری بزرگ عمل میکنه اخوت هم تیغه رو پهن عمل میکنه لق ...

کارای اخوت رو دیدین از نزدیک؟؟

میشه واسه خوشبختیم یه صلوات مهمونم کنی❤الهی که حاجت روا شی دوست خوبم❤
عزیزم، دقیقا می دونم چی میگی، خیلی انتخاب سختیه خصوصا اگه ادم اهل ریسکی نباشی، برای من که انطور بود، ...

شماهم اصفهانی؟پیش کی میخوای بری

بله دوبار رفتم مطبشون ..فقط مشکلم با تیغه بینیه ک احساس میکنم پهن میشه .ینی از رخ احساس میکنم بالای ...

من تو همین هفته میخوام برم پیش اخوت ویزیت شم

بهترین دکتر اصفهان دکترحمیدرضا سهرابی کارشون عالی بود

من پیششون عمل زیبایی کردم با اینکه بینی من گوشتی بود و انحراف بینی داشتم و قوز بینی هم داشتم و بینی سر پایینی داشتم الان سربالا شده و هیچ مشکلی ندارم

دوست دارم دکتر

بینی من کوچیک شده و طبیعی هم در آوردن برام😍😘

تنفسم هم بهتر شده

توجه داشته باشید که دکتر سهرابی عضو انجمن جراحان اروپا هستن من حتما پیشنهاد  میکنم پیش ایشون برین جای دیگه نرین شک نکنید

دکتر کار درست و فوق ماهر و خوش اخلاق و دوست داشتنی هستن

ممنونم بابت زحماتتون

براتون بهترین ها رو آرزو دارم

سلام.ببخشید شما چ جوری نوبت گرفتین؟منیشیش ج نمیده تو واتساپ بهش پیام دادم

سلام عزیزم والا هنوز موفق نشدم نوبت بگیرم منم

میخوام برم کارای دکتراخوت و عسگرزاده رو ببینم

سلام عزیزم والا هنوز موفق نشدم نوبت بگیرم منم میخوام برم کارای دکتراخوت و عسگرزاده رو ببینم

من اوایل قصد داشتم پیش عسگرزاده عمل کنم یکی از همکارام که آقا بودن رو عمل کرد زیاد خوب درنیمد البته بینیش شکستگی خیلی بدی از قبل داشت بعدش بخاطر همین پشیمون شدم.

سلام عزیزم ببخشید من قبلا پیامکی نوبت میگرفتم ولی الان هرچی پیام میدم جواب نمیدن باید چیکار کنم ؟

والا من خودم همیشه حضوری رفتم.

به واتساپ همون خط پیام بدید...اگرم نشد حضوری برید عزیزم... ولی زود برید...

مثلا پنج و نیم شیش اونجا باشید.