2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پیش هرکی میری پیش فیروزه ای نرو واسه بینی

جراحی فکش خوبه ها

اما بینی رو رسما گند میزنه!

خیلی خیلی مورد دیدم ازش که تنفس افتضاح!عفونت میگیرن غضروف اضافه تشکیل میشه بعد یمدت و...

پیش هرکی میری پیش فیروزه ای نرو واسه بینی جراحی فکش خوبه ها اما بینی رو رسما گند میزنه! خیلی خیلی ...

اره شنیدم فیروزه ای خوب نیست .. ولی واقعا کی خوبه ؟ سهرابی و مجلسی هم شنیدم ولی میرم میبینم شک میکنم

2738
طرزی میگن خوب نیس خیلی ام گرونه ... مدلاشو دیدم ولی مطب نرفتم .چون میخام گوش وحلق وبین هم باشه

طرزی هم گوشو حلق بینیه. آره خیلی گرون عمل میکنه. منم از جعفری خوشم اومد چون تو سایتش خوندم دو روزه تامپون رو خارج میکنه‌ . حدودا چقد عمل میکنه؟

اره شنیدم فیروزه ای خوب نیست .. ولی واقعا کی خوبه ؟ سهرابی و مجلسی هم شنیدم ولی میرم میبینم شک میکنم

ببین یه دکتری هست توحیده

خانم دکتر فریده....فامیلشو یادم رفته😬

من جراحیاشو دیدم تنفس عالیه

ولی پسرا رو بهتر جراحی میکنه

یه سر بهش بزن مریضاشو ببین

حالا فکرمیکنم فامیلش یادم بیاد😁

راستی ها رو میگن خوب نیست . توی نظرسنجیا خوندم.ی نفرم دیدم توی اصفهان خیلی بزرگ عمل کرده بود 

میشه بپرسم دماغت استخونی یا گوشتی؟من دماغم استخونی غوز هم داره خیلی تو شکم پیش کی عمل کنم انحراف هم دارم خیلی اذیتم

ببین یه دکتری هست توحیده خانم دکتر فریده....فامیلشو یادم رفته😬 من جراحیاشو دیدم تنفس عالیه ولی پ ...

فریده ساداتیه اتفاقا ازی نفر پرسیدم توی خیابون ....رو چ اصلی میگین شما

2706