2752
2734
عنوان

بهترین جراح بینی اصفهان ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 241024 بازدید | 648 پست
سلام.خوبین.میگم دکتر اخوت ب بینی شما قوس هم داده؟؟تو این مدت مشکلی نداشتن راضی هستین از عمل پیش اخوت ...

عزیزم من هرچی ب مطب اخوت زنگ میزنم اشغاله نمیدونم چ روزهایی هستن وچ ساعتی بایدبرم لطفاج بده اگه برم برا ی هفته بعدبرام نوبت عمل میزنه؟هزینش چنده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم. شماعمل کردین پیش اخوت؟؟ راضی هستین؟؟ لطفا میشه هر چی ازش میدونید بهم بگین من نهم مهر پ ...

وای عزیزم منم بچم ٩ماهشه ومشکلم همینه نمیدونم اگه ی هفته مامانم بیادخونم کافیه یانه بچه شماچندوقتشه؟

2731
سلام عزیزم به این شماره پیامک بده 09133024450 بهت نوبت میده.روزهای زوج مطب بازه.اشکال نداره به نظر م ...

مرسی گلم ج دادی یعنی اگه حضوری برم ویزیت نمیکنه؟ساعت چندبایدبرم گلم؟شماچندوقته عمل کردین راضی هستین؟

عزیزم من هرچی ب مطب اخوت زنگ میزنم اشغاله نمیدونم چ روزهایی هستن وچ ساعتی بایدبرم لطفاج بده اگه برم ...

تو واتساپ یا اینستا ازش نوبت بگیرین. 

دختر من سه سالشه یکم وابسته اس.

فقط روزای زوج اونم بعدازظهر ها تو مطب هست دکتر.خودش میگه چ ساعتی بیا

سلام.خوبین.میگم دکتر اخوت ب بینی شما قوس هم داده؟؟تو این مدت مشکلی نداشتن راضی هستین از عمل پیش اخوت ...

سلام عزیزم... یکم قوس دادن... نه مشکلی نداشتم خیلی هم راضی هستم.... دکتر دستشون خیلی هم سبکه... درد اصلا نداشتم مشکلی هم نداشتم...

خرمی خیلی دیر نوبت میده الان برید واسه سال اینده نوبت میده... من شنیدم بعضی ها از تنفسم راضی نبودن... میگن تنفس بعد ی مدت دچار مشکل میشه.

از دکتر اخوت مطمئن باش. بینیتون گوشتیه یا استخونی؟

مرسی گلم ج دادی یعنی اگه حضوری برم ویزیت نمیکنه؟ساعت چندبایدبرم گلم؟شماچندوقته عمل کردین راضی هستین؟

نمیدونم فک نکنم عزیزم نوبت بگیر و برو خیالت راحت باشه .هرساعتی گف یه ساعت زودتر برو .من 3 ماهه خیلی راضیم .هزینشم برات پرسیدم گف فعلا همون 6600 .ولی انگار سرش شلوغ شده خیلی الان داش برا اواسط آبان نوبت عمل میداد میگف زودتر ندارم.اگه بچه داری خیلی مواظب باش تو دماغت نزنه و تا یه هفته که اتل داری یکی کمکت باشه بعدش اصلا نمیخاد کسیو

سلام عزیزم... یکم قوس دادن... نه مشکلی نداشتم خیلی هم راضی هستم.... دکتر دستشون خیلی هم سبکه... درد ...

ان شاءالله ک خوب در بیاد‌.خودمم هم همش همینو میگم ک خوب در میادب هیچ کدوم خوش بین نیستم.استخونی غضروفی ه

عزیزم بعدازی هفته میتونم خم وراست بشم یابچموبقل کنم؟

ببین میتونی بغل کنی ولی نباید به دماغت فشار بیاری زیاد سرتو نباید خم کنی.بار سنگین ضرر داره باید مراعات کنی.مثلا بچرو بغل کنی پیاده روی کنی دماغ تو تحت فشار قرار میده.بازم از دککتر دقیقا بپرس. ولی خیلیا با بچه عمل میکنن سخت هس ولی مشکلی پیش نمیاد نترس