2752
2734
عنوان

بهترین جراح بینی اصفهان ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 241024 بازدید | 648 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه بپرسم دماغت استخونی یا گوشتی؟من دماغم استخونی غوز هم داره خیلی تو شکم پیش کی عمل کنم انحراف هم ...

منم استخونیه و بزرگ .. وگرنه کجی واینا نداره و خیلی حساس شدم رو انتخابم . راستی ها رو کنسل کردم خرمی کنسل شد لقمانی کنسل شد و الان موندم

2731
نه هنوز مطب نرفتم ولی توی اینستا میبینم فقط کمی بزرگ عمل میکنه 

من فقط چون گفته تامپون رو زود برمیداره خوشم اومد چون شدیدا فوبیا دارم بینیم کیپ باشه نتونم تنفس کنم. من کم کاری تیروئید دارم به نظرت مشکلی برا بیهوشی ندارم😔

من فقط چون گفته تامپون رو زود برمیداره خوشم اومد چون شدیدا فوبیا دارم بینیم کیپ باشه نتونم تنفس کنم. ...

عزیزم من خودمم کم کاری تیرویید دارم ولی فکر نکنم مشکل بیهوشی پیش بیاد . دکترش خیلی مهمه ک بعد پشیمون نشیم 

عزیزم من خودمم کم کاری تیرویید دارم ولی فکر نکنم مشکل بیهوشی پیش بیاد . دکترش خیلی مهمه ک بعد پشیمون ...

آره منم خیلی میترسم تمام عمرم فوبیا داشتم عمل بینی کنم دماغم کاملا بسته باشه نتونم نفس بکشم چون من شدیدا احساس خفگی میکنم مدام در حالت عادی پنجره ها رو باز میکنم که بتونم نفس بکشم . الان بچم ده سالشه مدام عمل بینیمو به تاخیر انداختم میخوام برا دومی تصمیم بگیرم . ولی نمیدونم اول عمل کنم یا اول بچه دار شم بعد عمل کنم . تو نت هم نوشته کم کاری تیرویید باعث افت فشار حین بیهوشی میشه. کلا موندم چکار کنم. برا دکتر هم که اصلا تصمیم نگرفتم کدوم

آره منم خیلی میترسم تمام عمرم فوبیا داشتم عمل بینی کنم دماغم کاملا بسته باشه نتونم نفس بکشم چون من ش ...

اینا افکار منفین وگرنه اگه مثبت فکرکنین انشالله مشکلی براتون پیش نمیاد ...حالا من چشمام خیلی ضعیفن شماره هشت میترسم ب هوش ک میام نابینا شم . واین همیشه ترس منه .. شماک مشکل حادی نداری این فکرا رو نکن .. ولی میگن باید اول دماغو عمل کنین بعد چشمتونو

اینا افکار منفین وگرنه اگه مثبت فکرکنین انشالله مشکلی براتون پیش نمیاد ...حالا من چشمام خیلی ضعیفن ش ...

به نظرت اول بچه مهمه یا عمل بینی 😔 بین دو تا بچه خیلی داره فاصله میشه اگه اول بچه بیارم تا چندین سال نمی تونم دماغمو عمل کنم  هم ظاهرش زشته هم تنفس. میترسمم برم دماغ عمل کنم تا دو سال فکر نکنم بشه برا بچه اقدام کرد. به نظرتون کدومشون اولویته

به نظرت اول بچه مهمه یا عمل بینی 😔 بین دو تا بچه خیلی داره فاصله میشه اگه اول بچه بیارم تا چندین سا ...

ب نظرم خیلی داره گرون میشه .بچه بیاری با هزینه بچه داری ومشغله هاش شاید دیگه نتونی تا چندسال عمل کنی .. حالا بریم جعفری پور رو مظبشو ببینیم . شاید خوب نبود