2733
2739
عنوان

دورترین خاطره ای که از بچگی دارید برا چند سالگیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 69 پست
فکر می کنم خیلی عجیب باشه من یه سری چیزای عجیب یادم میاد که وقتی می گم می بینم درست بوده ولی متمانم ...

اره دقیقا

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

۴سالم بود جوجه هامو گربه خورد خدا ازش نگذره تا یه ماه براشون مراسم ختم میگرفتم  

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
چند سالتون بودمعنی عاشقی رو فهمیدین ...

۲۴ سال..وقتی ازدواج کردم..تا قبل اون هر عزیزم و با عشق اشتباه میگرفتم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2740
من كه بيست و يك سالگي  اصلا برام قابل هضم تيست بچه ها نيگن نه سالگي مثلا عاشق شدن

دقیقا..اونا عشق نیست

٤ سالگي بدترين اتفاق زندگيم يه دزده داشت طلاهامو از گردن و گوشم در مياورد جلو در خونمون 😢 هنوز قياف ...

واای😳😳😳😳😱😱

٤ سالگي بدترين اتفاق زندگيم يه دزده داشت طلاهامو از گردن و گوشم در مياورد جلو در خونمون 😢 هنوز قياف ...

من بجات بودم بهش میگفتم من همونم ک بچه بودم طلاهامو دزدیدی

چند سالتون بودمعنی عاشقی رو فهمیدین ...

اولین بار ۴سالگی عاشق ی پسر تو محلمون شدم حدودا ۱۰ساله بود کاملا یادمه اومده بودم برای عمه هام تعریف میکردم میگفتم از محمد خوشم‌میاد.هنوز خنده های عمه هام یادمه.اینم بگم بزرگ ک شدیم پسره محمد ساقی مواد شد هنوزم مشغوله کثافت🤣🤣🤣

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
2706