2752
2734

برا دختر بچه ای ک پوستش سبزه هست

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هر دوتاش خوبه عکسشو میفرستی ببینم؟ چند گرفتی

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
یه سوال واقعا اینا طلان؟ 

طلا هم هست ولی من میخوام بدل بندازم 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 
هر دوتاش خوبه عکسشو میفرستی ببینم؟ چند گرفتی

عزمزمه نگرفتم میخوام برم بگیرم 

من گندمیان طلایی گرفتم خیلی به پوستم میاد

میشه عکسشو بذاری ببینم؟ 

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
یعنی چی 

بعضیا پوستشون گرم بعضیا سرد ربطی هم به گندمی سبزه سفید بودن نداره یکی از نشانه هاش اینه که پوست گرم رنگ طلایی بهش میاد پوست سرد نقره ای بهش میاد از رنگ رگ مچ دستم میشه یه جورایی فهمید اگه رنگ رگ آبی بنفش باشه پوست سرده اگه سبز باشه پوست گرمه مثلا من خودم اصلا رنگ طلایی برای اکسسوری خیلی بهم نمیاد پوستم سرده

بعضیا پوستشون گرم بعضیا سرد ربطی هم به گندمی سبزه سفید بودن نداره یکی از نشانه هاش اینه که پوست گرم ...

مرسی عزیزم رگ هاش سبزه پس طلایی بگیرم براش 

مرسی عزیزم رگ هاش سبزه پس طلایی بگیرم براش 

باز با ۲ تا اکسسوری طلایی و نقره ای روی پوستش مقایسه کنید کدوم بیشتر بهش میاد با خیال راحت تر خرید کنید 

مبارکش باشه با دل خوش استفاده کنه✨

2706