2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ونوس جان دکتر گفت پسرم رفلاکس نداره خداروشکر ، گفت اون علائم به خاطر برگشت شیر هست انشاالله رفلاکس ...

خداروشکر رفلاکس نداره😍😍🙏🙏

خیلی باحالن بچه ها🤣😍

پسر من شیرخشک بهش دادم گفت خیلی بد مزه س🤣🤣🤣🤣 اونم شیرخشک رفلاکس که بدمزه تره

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
الهی😢 خیلی مراقبش باش همینکه میگه «پسرت» ینی اوضاع بیریخته😣 سینه دادن مهر و محبته بین مامان و نین ...

پسر من که داداشش رو برای خودش کرده🤣🤣🤣

در واقع داداشش اونه تا پسر ما😂😂😂

یه جوری وانمود کردیم که اون بچه رو نگه میداره و ما کمکش میکنیم تو بچه داری🤣🤣🤣

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2742
دقیقا پسر منم اینطوریع..طفلک خیلی زور میزنه‌ و کامل سیاه میشه

پسر منم همینطوریه

حتی غیر از موقع مدفوع کردن وقتای دیگه هم خیلی ازش صدا درمیاد

پدر شوهرم میخنده میگه برا پسرت هرجا رفتی خواستگاری بهشون بگی پسرم گوزوی 😊😀

خداروشکر رفلاکس نداره😍😍🙏🙏 خیلی باحالن بچه ها🤣😍 پسر من شیرخشک بهش دادم گفت خیلی بد مزه س🤣 ...

ممنون عزیزم😘

آخی الهی 😂 ما برای دخترم شیر خشک خریدیم 😁 دیشب دکتر بهش گفته تو شیشه نخوره و تو لیوان  بخوره از اون موقع فعلا شیر خشک نخواسته

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
2738
پسر من که داداشش رو برای خودش کرده🤣🤣🤣 در واقع داداشش اونه تا پسر ما😂😂😂 یه جوری وانمود کردیم ...

ما هم اینطوری وانمود میکردیم ولی وانمود ما رو اعلامیه کرد به دیوار 🤛و مشت محكمی به دهن استکبار زد 👊👊👊

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
وای واقعا همینطوره!!!🤭🤭🤭 ملیسا امروز ۹ روزش شده!!!!!!!! داریم مگه؟؟؟؟؟؟؟ من که دیروز پریروز زائی ...

ای جوووونم 😍😍 ملیسا رو که من ندیدم ولی حس میکنم خیلی نانازه🥰🥰🥰

اره واقعا فک کنننننن، اهورای منم امروز ۱۸ روزشه😍😍😍 الهی شکرررررررت به هممون نی نیه خوشگل دادییییییییییییییی🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

انشالله قسمت تماااااام مامانای اینده ی منتظر🙏🙏🙏🙏

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
من میگ میگ میام و میرم😟😟😟😟 ینی تل‌گرام و اینا که نمیرسم دیگه چک کردن کانالا و ... فقط اینجا و ...

مث منی تو😂😂😂

منم میام سک سک میکنم در میرم🤭🤭🤭

ای جووووونم عاشق فضای خونه ی توام یعنی ونوس😍😍😍

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
من مشکلم بیشتر اخر شبه که اولی هم خوابش میاد و غر میزنه دومی هم کولیک داره واقعا سخت میشه گ ...

اوووووخیییییی😂😂😂😂

الهی عزیزم😂😂😂 غصه هاشو قربون 😍😍 کولیک خیلی سخته پسر من رفلاکس داره امشب میخوام ببرمش دکتر ببین ...

ای جاااااااان ❤❤❤

شماها که دوتا فرشته دارین تو خونه چقدرررر قشنگه خونه هاتون😍😍😍

زهرا جان منم خسته شدم تو خونه...مخصوصا که مادرم میگه باید تا چهل روز بمونم تو خونه نرم جایی😭😭😭

پسرمنم موقع مدفوع همینطوره اینسری رفتم دکتر میپرسم چرا اینطوره 

پرسیدی به منم بگو ریحون جون❤

آخه هر دفعه که مدفوع میکنه همینه. تا  حالا نشده تو آرامش مدفوع کنه.

بچه ها شماها نی نیهاتون در روز چند بار پی پی میکنن؟؟؟

ایا شل هست یا سفت یا معمولی؟

رنگش چطوریه؟

ببخشید البته😂😂😂

2706