2733
2734
مای بیبی انواع مختلف داره کدوم نوعش؟ مخربان با پوست؟ پول اپ؟! یا...؟!

الان نگاه کردم روش نوشته مهربان با پوست...چ جالب من اینا رو نمدونستم😁حالا این خوبه یابد؟

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
مرسی عشقم هروقت از روز بودی میذارم برات♥️ درباره شیر هم ‌شیرم راه افتاده و ابکی شده حسابی...اندازشم ...

من میگ میگ میام و میرم😟😟😟😟

ینی تل‌گرام و اینا که نمیرسم دیگه چک کردن کانالا و ...

فقط اینجا و و یه گروه از دوستام

جفتش هم سرعتی🤣🤣🤣

دوتایی خیلی سخته

دیروز پسر بزرگم هی پستونک رو از دهن کوچکه در میاورد😶😐 میگفت داداشی بیا بوسم کن🤣🤣🤣

کلا نمیتونم تنهاشون بزارم

کاراش از رو دوست داشتنه مثلا ولی گاهی کخ هم میریزه😫🤣

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
درکت می کنم اوضاع منم همینه😥😥

من مشکلم بیشتر اخر شبه که اولی هم خوابش میاد و غر میزنه

دومی هم کولیک داره

واقعا سخت میشه

گل دخترت خوبه؟😍 چکار میکنه با داداشش

پسر من از دیشب غصه ش گرفته چرا موهای داداشم کمه🤣🤣🤣

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
سلام باشن انشالله. بزرگه چند سالشه؟

دو سال و ۹ ماه

الان نگاه کردم روش نوشته مهربان با پوست...چ جالب من اینا رو نمدونستم😁حالا این خوبه یابد؟

خوبه هرکدومش یه خاصیتی داره مثلا این مهربانه با پوست خخخ

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
من میگ میگ میام و میرم😟😟😟😟 ینی تل‌گرام و اینا که نمیرسم دیگه چک کردن کانالا و ... فقط اینجا و ...

ای جاااانم😍 دوستی خاله خرسه اس😁🤣🤣🤣👍🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
من مشکلم بیشتر اخر شبه که اولی هم خوابش میاد و غر میزنه دومی هم کولیک داره واقعا سخت میشه گ ...

الهی عزیزم😂😂😂 غصه هاشو قربون 😍😍

کولیک خیلی سخته پسر من رفلاکس داره امشب میخوام ببرمش دکتر ببینم چی میگه دکترش

دختر  منم خیلی وقت ها بهم میریزه دوست داره رهام رو اما موقع شیر دادن خیلی میاد به پر و پاش میپیچه و اذیت می کنه منم مانع شدنی میگه دارم بوسش میکنم یا نازش می کنم اما زیر زیرکی در  واقع داره پدر طفلک رو در میاره😂😂 یا وقتی خوابه یهو میاد بوسش می کنه سرشو فشار میده 

روزهای سختی رو دارم می گذروندم با این انفولانزایی هم که شایع شده نمیتونیم بیرون بریم همش تو خونه ام و از لحاظ روحی خسته و داغون 😒

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
الهی عزیزم😂😂😂 غصه هاشو قربون 😍😍 کولیک خیلی سخته پسر من رفلاکس داره امشب میخوام ببرمش دکتر ببین ...

عزیزم😍😂

پسر منم موقع شیر دادن یه کارایی میکنه🤣🤣🤣

دیروز اومد حین شیر دادن به ارشان، بالای سینه م رو گرفت و مک میزد🤣🤣🤣

یا گاهی به صلاح دید خودش سینه رو میکشه بیرون از دهن میگه سیر شده دیگه

متاسفانه پسر من رفلاکس پنهان داره مثل اولی

خودم رژیم رفلاکس هستم

فعلا بهش شیرخشک ای ار داد دکتر ببینه با همین شیرخشک و رژیم من بهتر میشه یا نه 

دارو در مرحله اول نداد چون شرایطش هم خاصه

چرا بچه من اصلاااا خواب نداره یکسره باید سینه تو دهنش باشه.دارم روانی میشم.شبانه روزم کارم شده شیر د ...

پستونک بده حتما

اشتباهی که اطرافیان سر بچه اولم میگفتن نده و ندادم و بی چاره شدم ۲ سال

قبل از اینکه بزرگتر بشه و قبول نکنه زود بهش بده

اونت بخر که خوب باشه

دختر من هر بار می خواد مدفوع کنه زور خیلی شدیدی میزنه و همراه با صدای بلند کمی مدفوع  خارج میشه. انقدر صداش شدیده میترسم مقعدش پاره شه. بنظرنون طبیعیه؟ خیلی هم سینه اش خس خس میکنه و با دهان باز می خوابه. کلا همش می ترسم واقعا سالمه یا نه.