2752
2734
دختر من هر بار می خواد مدفوع کنه زور خیلی شدیدی میزنه و همراه با صدای بلند کمی مدفوع  خارج میشه ...

پسر منم همینجوره.اونقدر صداش زیاده که آدم شک میکنه کاره بجه باشه😑.سینش خس خس نمیکنه بینیش گرفته واسه منم همینجوره من بردم دکتر قطره داد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پسر منم همینجوره.اونقدر صداش زیاده که آدم شک میکنه کاره بجه باشه😑.سینش خس خس نمیکنه بینیش گرفته واس ...

قطره کلرید سدیم؟ میر یزید براش تو حلقش نمیره؟ من میترسم قطره به بینی اش بزنم بپره تو گلوش.

دختر من هر بار می خواد مدفوع کنه زور خیلی شدیدی میزنه و همراه با صدای بلند کمی مدفوع  خارج میشه ...

پسرمنم موقع مدفوع همینطوره اینسری رفتم دکتر میپرسم چرا اینطوره 

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید
عزیزم😍😂 پسر منم موقع شیر دادن یه کارایی میکنه🤣🤣🤣 دیروز اومد حین شیر دادن به ارشان، بالای سینه ...

ونوس جان دکتر گفت پسرم رفلاکس نداره خداروشکر ، گفت اون علائم به خاطر برگشت شیر هست

انشاالله رفلاکس ارشان جان خیلی زود خوب میشه❤️🙏

دختر منم روزهای اول میخواست شیر بخوره اما من چون خیلی بدم میاد نذاشتم شیر دوشیدم تو شیشه خورد 😂😂

الان موقع شیر دادن میاد دست میذاره رو سینه ام میگه من نگهش داشتم رهام بخوره بعد من دوست ندارم این کار رو حرص میخورم 🥶🥶🥶

ولی فداش بشم خیلی مهربونه😍 طاقت گریه شو نداره سریع میگه مامان پسرت گریه می کنه هرچی می‌خواد بهش بده😁😂😂😂

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 

عزیززززم😂💨💨🤪

به گ و ز بچه هم گیر میدیم ما مامانها....دست خودمون نیس😅😍😘

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
ونوس جان دکتر گفت پسرم رفلاکس نداره خداروشکر ، گفت اون علائم به خاطر برگشت شیر هست انشاالله رفلاکس ...

الهی😢 خیلی مراقبش باش

همینکه میگه «پسرت» ینی اوضاع بیریخته😣 سینه دادن مهر و محبته بین مامان و نینی...یجور عشق بازیه برا نینیا

بعد تو جلوی چشماش دای میدی به یکی دیگه خب دیدنش سخته براش....بگردم😭

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
آخه هر دفعه که مدفوع میکنه همینه. تا  حالا نشده تو آرامش مدفوع کنه.

دیدی که بقیم بعضا گفتن این مشکلو دارن..... برا خودمم گاهی ویش میاد

فکر کنم نفخ شدید داره ببر دکتر بگو♥️😣

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
عزیزم رژیم خودتون چیه؟

لبینیات و چیزایی که توش لبنیات به کار رفته و چیزایی که با لبنیات درست شده نمیخورم

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
الهی😢 خیلی مراقبش باش همینکه میگه «پسرت» ینی اوضاع بیریخته😣 سینه دادن مهر و محبته بین مامان و نین ...

زهرا جون من تصمیم داشتم تو اتاق بدون حضور رها به رهام شیر بدم اما دیدم نمیشه همیشه اینکار رو کرد 

من خیلی وقته اعضای خصوصی رو یادش دادم قبل دنیا اومدن رهام براش می گفتم که داداش میاد خونمون میمونه باید ازش مراقبت کنیم چون نمیتونه مثل شما غذا بخوره باید شیر مامان بخوره بعد توضیح میدادم که سینه ام برای رهام  غذا هست و برای بقیه خصوصی . روز دومی که خونه اومدیم از بیمارستان دلش میخواست از سینه ام شیر بخوره منم گفتم شیر مامان ها برای نی نی هاست اما اگه دلت می‌خواد بخور یکم فکر کرد گفت نه خصوصیه بعد هم این کوچولو خورده دهنیش کرده😁😂😂 من پیشنهاد دادم شیر رو بریزم تو شیشه بخوری ؟ که استقبال کرد و یه شیشه اغوز خورد 😂😂😂 شانس آوردم فرداش دلش درد گرفت منم انداختم گردن شیری که خورده 🙈 از اون به بعد دیگه شیر نخواست 

میدونی دوسش داره اما هنوز کاملا باهاش کنار نیومده گاهی میگه رهام من گاهی هم پدر جدشو در میاره😁

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم