2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم راضی بودین از تندیس؟منم قراره برم اونجا واحتمالا اتاق دوتخته بگیرم خوبه بنظرتون؟کاش یکم توضیح ...

من راضی بودم دو تخته نداره وی ای پی داره با سه تخته ولی شبی که من بودم تنها تو یه اتاق بودم تخت ها خالی بود 

🤍
من راضی بودم دو تخته نداره وی ای پی داره با سه تخته ولی شبی که من بودم تنها تو یه اتاق بودم تخت ها خ ...

اخه رفتم پرسیدم گفتن ۳تخته ک عمومیه ۲تخته دویست میگیرن خصوصیم ۵۰۰ میگیرن .پرسنلش خوب بودن؟من استرس گرفتم چن نفر میگن ک کادرش خ بی تجربن

اللهم صل علی محمد وآل محمد
2731
اخه رفتم پرسیدم گفتن ۳تخته ک عمومیه ۲تخته دویست میگیرن خصوصیم ۵۰۰ میگیرن .پرسنلش خوب بودن؟من استرس گ ...

دو تخته نداره من همه جاشو دیدم من راضی بودم بهم خیلی رسیدن قربون صدقه ام میرفتن

🤍
عزیزم راضی بودین از تندیس؟منم قراره برم اونجا واحتمالا اتاق دوتخته بگیرم خوبه بنظرتون؟کاش یکم توضیح ...

سلام عزیزم خوبی چی شد شما هم رفتین بیمارستان تندیس برا زایمان ؟؟؟

2740
عع چرا عزیزم کادرشون خوب نبود یا چی ؟ طبیعی زایمان کردین یا سزارین

کادرشون ک اصلا خوب نبود واسه هرکی میخاستن سوند بزارن با کلی اخم واینا میومدن همشون بداخلاق من انقدر حالم بد بود قبل عمل همشم داشتن از بدیای دکترم میگفتن

سزارین بودم

اللهم صل علی محمد وآل محمد
2706