2733
2734
اتاقاش گفتید سه تخته اس؟شما چند نفر تو اتاق بودید؟منم ان شاالله میخام برم تندیس

اول منو اوردن تو اتاق هر سه تخت پر بود جام خیلی بد بود دکترم رفت گفت جای مریضمو عوض کنید رفتم تو اتاق خالی سه تخته ولی رفتار پرسنل عالی بود

🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله عزیزم فقط اتاق هاش کوچیکه 5 تومان

اتاق خصوصی نمیدن ؟؟؟؟؟؟؟

شما خودتون نخواستین اتاق خصوصی ؟ 

طبیعی بودی یا سزارین ؟ 

واسه سلامتی نی نیم 1 صلوات میفرستی  انشالله به حاجت دلت برسی   
2740
اول منو اوردن تو اتاق هر سه تخت پر بود جام خیلی بد بود دکترم رفت گفت جای مریضمو عوض کنید رفتم تو اتا ...

ببخشید من ی سوال داشتم شما ساک بیمارستان رو گرفتید؟چیا داشت؟خوب بود؟هزینشم میشه بگید؟

ای مهربان تر از پدر و مادرم حسین❤️
ببخشید من ی سوال داشتم شما ساک بیمارستان رو گرفتید؟چیا داشت؟خوب بود؟هزینشم میشه بگید؟

بله گرفتم یه ساک نوزاد یه ساک مادر نوزاد قطره بینی پوار بینی پماد کالاندولا لباس پوشک واسه مادر قاشق لیوان پوشک شامپو صابون شرت یه بار مصرف نسکافه من خودمم ساک بردم فقط یه دست لباس واسه نی نی لازم شد چون بردنش حمام 

🤍
بله گرفتم یه ساک نوزاد یه ساک مادر نوزاد قطره بینی پوار بینی پماد کالاندولا لباس پوشک واسه مادر قاشق ...

ساک نوزاد ست بیمارستانی و پتوی دورپیچ داشت؟

بله انقدر جنش خوبه نی نی من دو ماهشه هنوز استفاده میکنه یعنی چیز دیگه ای بندازم روش گریه میکنه عادت ...

پتوهه همون که آبیه برا پسرا برا دخترا صورتیه؟

2706