2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم میشه اگه یادته حدودی بگی ریز هزینه ها چقدر بود مثلا اتاق خصوصی چند؟هزینه همراه چقدر؟ و بف ...

سلام عزیزم

به. سلامتی زایمان کردی؟

کجا و چطوری؟ 

راضی بودی؟ 

2728
بچه ها من دی ماه انشاالله میخوام برای سزارین برم تندیس. کسی جدیدا چیزی میدونه از این بیمارستان؟  ...

عزیزم شما رفتی بیمارستان تندیس ؟؟ 

منم همین ماه اونجا سزارین دارم چطور بود راضی بودین ؟؟ هزینش چقدر شد ؟؟ راحت میشه اتاق خصوصی گیر اورد 

ممنون میشم اگه راهنمایبم کنی 

عزیزم شما رفتی بیمارستان تندیس ؟؟  منم همین ماه اونجا سزارین دارم چطور بود راضی بودین ؟؟ هزینش ...

سلام بله عزیزم رفتم. من زودتر از موعد رفتم و سزارین شدم. بیمارستان کوچیک و آرومی ه. هزینه من 13 تومن شد. نه پمپ درد گرفتم نه فیلمبرداری. ولی اتاقم تک نفره بود. همونجا بعد عمل ازم پرسیدن چه اتاقی میخوای گفتم تک نفره. گفتن خالی نیست ولی نیم ساعت بعد خالی شد. از قبل رزرو نمیکنن ولی معمولا دارن. 

از اتاق عمل راضی بودم. بخش هم پرستارها خوب بودن. فقط اولش بخش مامایی راضی نبودم. من از اول سزارین میخواستم دکترم هم نامه داده بود. ماماهای بلوک زایمان گیر داده بودن باید طبیعی بیاری! نمیدونم به اونا چه ربطی داشت!! 

ولی درکل راضی بودم. 

خدایا هزاربار شکرت... 
سلام بله عزیزم رفتم. من زودتر از موعد رفتم و سزارین شدم. بیمارستان کوچیک و آرومی ه. هزینه من 13 تومن ...

ممنون عزیزم که وقت گزاشتی و جواب دادی انشااله خدا نگهدار بچتون باشه

فقط من تلفنی که ازشون پرسیدم گفتن هزینه بین ده و نیم تا یازده و نیم با اتاق خصوصی میشه پس چرا اینقدر زیاد گرفتن یعنی تلفنی قیمت رو کمتر میگن ؟؟🤔🤔

2738
ممنون عزیزم که وقت گزاشتی و جواب دادی انشااله خدا نگهدار بچتون باشه فقط من تلفنی که ازشون پرسیدم گف ...

آره عزیزم. من خودم حضوری هم رفته بودم قبلش بهم گفته بودن 11 تومن. اما مثلا برای متخصص اطفالی که توی اتاق عمل هست جدا هزینه حساب میکنن یا کسی که برای شنوایی سنجی میاد. 

خدایا هزاربار شکرت... 
آره عزیزم. من خودم حضوری هم رفته بودم قبلش بهم گفته بودن 11 تومن. اما مثلا برای متخصص اطفالی که توی ...

عزیزم ممنون که سوالاتم  رو جواب دادی ببخشید که  بازم سوال میپرسم یکی اینکه تست کرونا هم ازتون گرفتن اونجا ؟؟ و اینکه ساک مادر و نوزاد الزامی بود گرفتنش ؟؟ 

بازم ممنون عزیزم از وقتی که گزاشتی 😍😍

دوستان کسی جدیدا تندیس زایمان داشته سزارین یا طبیعی 

تجربشو بزاره درباره هزینه ها و رسیدگی به بیمار یکم اطلاعات بده دکترمن خانم دکتر شادی دانشور هست که هم گاندی هم تندیس زایمان می‌کنه ولی گفت شاید طبیعی شاید نیاز باشه‍ سزارین اگر وزن بچه بالا باشه الان هفته ۳۴ هستم