2410
2553

ترمه جان هزینه هاش باید توی سایت بیمارستانش نوشته شده باشه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هزینه اش میدونم میخوام ببینم خوبه یا نه کسی راضی بوده 

☺اها

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2720

ترمه جان الان جایی مهمون بودم میزبان گفت زایمانش بیمارستان تندیس بوده وپزشکش خانوم دکتر نازیلا بقایی بوده گفتش رسیدگیشون خوب بود در کل راضی هس از این بیمارستان برخورد پرسنل با بیمار خوب بوده و امکاناتش خوب بوده میگه اتاقشون حموم ودستشویی داشته 

میگه که شکمشو توی اتاق عمل قبل از اینکه اثر بیحسی ازبین بره فشار دادن.

ترمه جان الان جایی مهمون بودم میزبان گفت زایمانش بیمارستان تندیس بوده وپزشکش خانوم دکتر نازیلا بقایی ...

ممنون عزیزم مرسی خب اون کار دکترش بوده دکتری که میخوام برم پیشش خیلی تعریفشو شنیدم ❤🌼🙏😘

🤍
ممنون عزیزم مرسی خب اون کار دکترش بوده دکتری که میخوام برم پیشش خیلی تعریفشو شنیدم ❤🌼🙏😘

💚❤خواهش میکنم گلم

2714
ميشه لطفا اطلاعاتت رو به منم بدي؟ من از دكترم راضي ام ولي بخاطر نوساز بودن بيمارستان كمي شك دارم

دکترت کیه ؟ من از چند نفر پرسیدم تعریف کردند رفتم از نزدیک دیدم خیلی تمیزه 

🤍

ترمه_24

ترمه جان شما فقط اطلاعات می گیرین!! خوب یکمم دوستان و راهنمایی کنین.

من با دکتر میرزنده دل ویزیت داشتم. در حد 1جلسه ملاقات تایید می کنم تیشونو. اما در مورد بیمارستان اطلاعات زیادی در دسترس نیست چون تازه تاسیسه.

2706