2733
2739

من دكترم زايمان سزارين اول رو فقط تنديس و ياس سفيد عمل مي كنه،اما ياس سفيد بيمارستان قديميه و تنديس هم خيلي جديده،چيز زيادي راجع بهش نمي دونم

شنيدم خيلي بيمارستان كوچيكيه،درسته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزيزم دكترتون كي بود؟ سزارين بوديد يا طبيعي؟ ميشه درباره بيمارستان يكم توضيح بديد، ممنون

سلام عزیزم دکتر سارا میر زنده دل بودن سزارین بیمارستان خوب بود پرسنلش خوب بودن فقط اتاقاش کوچیک سه تخت اس 

🤍
2728
سلام عزیزم دکتر سارا میر زنده دل بودن سزارین بیمارستان خوب بود پرسنلش خوب بودن فقط اتاقاش کوچیک سه ت ...

ترمه جان به سلامتی زایمان کردی؟

دکتر میرزنده دل خوب بود؟منظورم عملشو بخیه زدنشه?خیلی برام مهمه که دست دکتر سبک باشه تو عمل دمتر خودم عالی بود یعنی من اصلا اذیت نشدم از همه نریضاشم شنیده بودم که دستش خیلی سبکه ولی برای این زایمانم نمیخوام برم پیشش چون روزایی که اون هست نمیتونم برم به خاطر پسرم

میشه یه خورده از عملتون بگین؟دردتون چطوری بود؟دودلم برم پیش دکتر میرزنده دل یا نه

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
اینکه شکمشو فشار دادن یعنی چی؟ من نشنیده بودم تا حالا! یعنی خوب بوده یا بد؟؟؟    

سلام عزیزم پرستار بادست روی شکمِ مریض  را درجهت عقربه های ساعت ماساژ داد دلیلشو نمیدونم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
ترمه جان به سلامتی زایمان کردی؟ دکتر میرزنده دل خوب بود؟منظورم عملشو بخیه زدنشه?خیلی برام مهمه که د ...

سلام عزیزم بله زایمان کردم 40 روز من راضی بودم اصلا جای بخیه هام معلوم نیست خوبیه این دکتر شمارشو میده حتی نصف شب حالت بد باشه جواب میده دو بار بعد زایمان اومد بالا سرم اتاقم جاش خوب نبود برام عوض کرد کلا هوای مریض شو داره 

🤍
2738
سلام عزیزم بله زایمان کردم 40 روز من راضی بودم اصلا جای بخیه هام معلوم نیست خوبیه این دکتر شمارشو می ...

سلام به سلامتی💞💞💞🌹🌹

خیلی خوبه اینطوری

درد بعد عملتون‌ چطور بود؟ 

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
جالب! مرسی    

ولی یه خورده درد داره ها برای همین قبل از اینکه اثر بیحسی ازبین بره اینکارو کردن

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
سلام عزیزم بله زایمان کردم 40 روز من راضی بودم اصلا جای بخیه هام معلوم نیست خوبیه این دکتر شمارشو می ...

اتاقاش گفتید سه تخته اس؟شما چند نفر تو اتاق بودید؟منم ان شاالله میخام برم تندیس

ای مهربان تر از پدر و مادرم حسین❤️
2706