2733
2734
عنوان

کنکوریا بیاین

135 بازدید | 8 پست

با سلام، خیلی مهم

کلیه دانش آموزانی که برای کنکور سال ۱۴۰۳ ثبت نام نمودند و کسانی که در حال حاضر دانش آموز پایه دوازدهم مدارس روزانه هستند

لازم است و ضرورت دارد در اسرع وقت وارد سامانه سنجش آموزش کشور به نشانی

my.sanjesh.org

واردشوند و کد ملی و رمز ثبت نامی کنکور خود را وارد و با انتخاب گزینه ثبت نام در آزمون و سپس در قسمت سوابق ثبت نام با انتخاب گزینه ورود به سایت آموزش و پرورش برای مشاهده سوابق تحصیلی کلیک کرده یا ضربه بزنند تا صفحه حاوی تصویر داوطلب، مشخصات سجلی و نمرات و سوابق تحصیلی باز شود و ضمن مطالعه موافقت نامه در پایین صفحه تیک موارد فوق را خواندم و مورد تایید است را بزنند تا به صفحه مشاهده و سابقه تحصیلی وارد شوند و در قسمت تاریخچه سوابق بر روی مداد (ویرایش) کلیک تا به صفحه درگاه بانکی جهت واریز مبلغ ۵۰ هزار تومان هزینه پرداختی بررسی سوابق تحصیلی و تأیید آن وارد شوند (برای این مرحله داشتن کارت بانکی دارای رمز دوم ضروری می باشد) پس از پرداخت هزینه وارد صفحه بررسی مشخصات و نمرات می شوید آنها را بررسی و در صورت صحیح بودن تیک تایید را بزنید. نمرات را به صورت دقیق بررسی و گزینه بلی یا خیر را بزنید و در پایان تأیید نهایی را بزنید و اطلاعات تایید شده را به همراه کد پیگیری چاپ و جهت ثبت نام ترمیم نمره داشته باشید.

چند نکته مهم:

دانش آموزان پایه دوازدهم مدارس روزانه حتماً و قطعاً باید وارد سامانه مای سنجش شوند و فقط مشخصات و عکس خود را بررسی و تأیید نمایند.

: چنانچه مشخصات داوطلب (خاصه تاریخ تولد اشکال داشت) باید روی گزینه استعلام از ثبت احوال کلیک نمایید.

: آخرین مهلت بررسی و تأیید سوابق تحصیلی تا ۱۵ اردیبهشت ماه می باشد.

این چیه جدیدا اومده نمی‌فهمم باید چیکار کنم دقیقا؟؟؟

D:

برو کافی نت سوابق تحصیلی برات رد کنن

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوازدهمم

اره میدونم

قانون جدیده

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
2731
اره میدونم قانون جدیده

عزیزم من میزنم میگه کاربر یافت نشد پشت کنکوری هستم

مشکلش چبه؟

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
2740
عزیزم من میزنم میگه کاربر یافت نشد پشت کنکوری هستم مشکلش چبه؟

برو کافی نت برات حلش میکن