2733
2734
عنوان

تاحالا کسیو دیدین لکنت زبون داشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 98 پست
من به سال نکشید و خب چون شهرستانیم دکتر خوب پیدا نمیشه بچه ها زودتر درمان میشن شما اطلاعاتی دارین ...

۸۰درصدش ارث هست.  و استرس تشدیدش میکنه 

با یکی سال و دوسال خوب شدنی نیست منکه بچم ۵سالش بود گفت ۳سال بزرگسال بالای ۵ساله برو و رها نکن و خسته نشو چون مشکل سختیه من دخترم را دارم میبینم

دخترعمه من خیلی لکنت داره ی پسره پولدار کارمندبیمارستان  عاشقش شد شب خاستگاریم شوهر عمم اینا کل ...

وای چه خوب

لکنتش زیاد بود ؟

واقعا وقتی باهاتون حرف میزنه لکنتش روی شما تاثیری نداره؟

من خجالت میکشم وقتی لکنت میگیرم

خدایا شکررررت😍😍💗                                    عاااششقتمم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسایه ی مادخترکلاس اول 

انقدرترسونددش ودعواش کرده ازاون موقع لکنت گرفته تامیخوادحرفی روشروع کنه کلی زمان میبره واقعادلم براش میسوزه

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
2731
۸۰درصدش ارث هست.  و استرس تشدیدش میکنه  با یکی سال و دوسال خوب شدنی نیست منکه بچم ۵سالش ب ...

من پدر پدربزرگم لکنت داشته 

تو خانوادمون فقط من اینطوریم

ممکنه از اون به من رسیده باشه؟

ما تو شهرمون گفتار درمان نداریم اصلا

باید برم یه شهر دیگه ولی خب هزینش خیلی زیاد میشه برام

خودم🤔😂 الان وکیلم😊😄 نمی‌دونم چندسالته اما حتما درمان رو ادامه بده

چقد لکنت داری؟کم یا زیاد؟

2738

خودم وقتی فشار روانی روم باشه 

بقیه رو نمیدونم چی فکز میکنن رلی رفیقم میگه میتونه درک کنه که دست خودم نیست و میگه لکنت داشتن اصلا خجالت نداره

ولی من این جور مواقع حرف نمیزنم که بقیه متوجه لکنته نشن

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
من پدر پدربزرگم لکنت داشته  تو خانوادمون فقط من اینطوریم ممکنه از اون به من رسیده باشه؟ ما ت ...

من عمه بابام داشته و الان بچم داره

من اونجایی ک میرم آنلاین هم دارن خیلی ها از شهرهای دیگن هزینش خوبه و کارشون،عاااااالی اگر میخای معرفی کنم بهت

دوسشون دارم:)خیلییییی حس میکنم اونا حرفای قشنگ تر و مفیدتری میزنن چون انرژی بیشتری صرف میکنن

چقققدر زیبا💖💖

تو مشکلات غرقم بخاطر خدا برام دعا کنید😭😔 اگه از رو مهربونیتون برام نذری کردید بگید تا ادا کنم.... 😔😭
2706