2737
2739
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444769 بازدید | 47801 پست
سلام گلم عزیزم من دخترم شیر خودمو میخورد بردمش بهترین متخصص حلق وگوارش شیراز وزنش کرد گفت وزنش خوبه ...

سلام ببخشید تا چند روز بعد از کپسول خوب شیر نمیخورد دخترتون ؟؟من فکر میکردم این چند روز به خاطراینکه فرنی میدم فقط تو خواب شیر میخوره دخترم هم رفلاکس داره هم آلرژی به پروتئین..روزی یک سوم کپسول میدم بهش

تیکر ششمین سالگرد ازدواجمونه 😘😘❤❤               وزن اولیه۸۴.وزن فعلی۷۵هدف ۶۵

سلام مامانا بچہ ھای ۴ماھتون وقتی جغجغہ یا اسباب بازی نشون میدین دستشونو دراز میکنن ک بگیرن 

گروہ آبی وزن اول ۷۹وزن الان67.700 ھدف ۶۰     ان شااللہ تا آخر پاییز به ھدفم برسم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم از چهار ماهگی میتونی غذای کمکی شروع کنی ولی اول با پزشک مشورت کن. دخترم چون رفلاکس داره وزنش ۶ ...

بله عزیزم دکتر منم گفت شروع کنم غذا رو فعلا دارم از یکی دوتا قاشق شروع می کنم

2742

سلام مامانا خداقوت من که درگیر دخترم هستم یک ماه و نیم هست که شیر درست نمیخوره دوتا دکتر بردم گفت لثه هاش تحریک شده خارش داره نیمه دوم بچه ها کم اشتهاتر میشن روزبه روز دخترم وضع شیر خوردنش بدتر شد تا جایی که امروز که هشت صبح بهش تو خواب ۹۰ تا شیر دادم دیگه شیشه نگرفت شیر نخورد تا شش غروب منم همچنان نگران خوابش کردم تو خواب هم نخورد دیگه اونقد بازی کردم باهاش تا خسته شد خوابید تو خواب ساعت ۷ شیر دادم ۶۰ تا خورد آب میوه و حریره هم نخورد کلا شیشه شیر که میره سمت لبش جیغ میکشه گریه و میزنه زیر شیشه ولی مشخصه گرسنه هست دیگه از بس واس بچه ها گریه کردم چشام دیگه احساس میکنم ضعیف شده فردا دوباره نوبت زدم متخصص گوارش دیگه دعا کنید درد این بچه مشخص بشه پدرمنو درآورده دست میک میزنه لیسک میک میزنه چشمش میخوره به شیشه جیغ میزنه ای خدا چیکارکنم  حتی ژل دندون  و استامینوفن میزنم به لثه هاش اصلا بعید میدونم لثه هاش مشکل داشته باشه گوشش چک کردیم مشکل نداشت دهانش کلا بررسی کرد هیچی نبود گلوش هم که چرک نکرده شیرش عوض کردیم گفتیم مزه اش خوشش نیاد شیشه شیر اونت  خریدم شربت میکسچر گفتن اشتها رو باز میکنه اونم خریدم زینک مرتب بهش میدم اصلا هر چی بگین امتحان کردم فقط برام دعا کنید خیلی سختی کشیدم از وقتی بچه ها به دنیا اومدن دلم خون خون شده 

مامان دوقلوها هستم😍😍
منم میخوام شروع کنم شما از چی شروع میکنید فرنی یا حریره

والا هیچ کدوم.ما  از ۴ ماه شروع می‌کنیم بیشتر مزه مزه یادش میدیم.اولیش هم لعاب برنج هست . اندازه اینکه با قطره چکون بریزیم رو زبونش یا انگشت رو بداریم دهنش.از آلان قاشق گذاشتن خیلی زوده شاید معدش قاطی کنه😜😜مثلا هفته اول فقط مزه هفته بعد قطره همینطور اضافه تا ۶ ماه که همه مزه ها رو چشیده و خوب میخوره.ولی لعاب برنج برای شروع خیلی خوبه حتی وقتی که بخواد قاشقی بخوره

2738
عزیزم به نظرم بهتره واسه شروع کردن غذا با دکترش مشورت کنی بعضی از بچه ها معده هاشون هنوز ضعیفه تحمل ...

بله درسته از الان غذا نمیشه به پابریکا جون گفتم مزه مزه بعد قطره قطره.خیلی از بچه هایی که تا ۶ هیچی نخوردن خیلی بد غذا میشن نمونه هم خودم دیدم.گرچه والا این پپتی اونقد بچه رو لاغر کرده  دوس دارم زودتر به غذا بیفته لپاش برگرده ولی نمیشه عجلهای داد 

سلام مامانا خداقوت من که درگیر دخترم هستم یک ماه و نیم هست که شیر درست نمیخوره دوتا دکتر بردم گفت لث ...

ای جانم عزیزم شما که حسابی خدا قوت . الهیییی ..راس میگی خیلی سختهبه خودت هم برس.ای کاش تهران بودی میگفتم پیش بیدارمغز بری خیلی با تجربه هست . البته شیراز هم که بهترینها رو داره.توکل بر خدا .ایشالا دردش رو بتونن بفهمن.همین آدمو بیشتر عصبی میکنه که چشه آخه😞😞ایشالا خدا کمکت کنه ما هم دست به دعاییم 

اھا من فکر کردم فقط دختر من دستشو دراز نمیکنہ سمت اسباب بازی نگران شدم ۔راستی دختر من سینہ خیز میرہ زود نیست

گروہ آبی وزن اول ۷۹وزن الان67.700 ھدف ۶۰     ان شااللہ تا آخر پاییز به ھدفم برسم
عزیزم دختر منم همین مشکل رو داره ببلاک میدادم که اگزما زد وفهمیدم به پروتئین گاو حساسه آپتامیل پپتی ...

این چی بود؟ ال کر ؟ عاخه اون پپتی خیلی بد مزست.اوایل  با ادا و شکلک دادیم تا خورده هنوز هم گاهی بدش میاد.این ال کر مخصوص آلرژی پروتئین کاوی هست؟ لاغرش نکرده؟ چند چندان میدی بهش

اھا من فکر کردم فقط دختر من دستشو دراز نمیکنہ سمت اسباب بازی نگران شدم ۔راستی دختر من سینہ خیز میرہ ...

ماشالا .خیلی خوبه که .پسر من پا میزنه ولی دستاش هنوز جون نداره .خیلی تلاش میکنه دستا رو تو حالت سینه خیز تکون بده خسته میشه دیگه سرش زمین میذاره☺️☺️

2706