2752
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444773 بازدید | 47801 پست
مامانااااا خواااااهش میکنم هرکی پستمو دید جواب بده نی نی های شما میشناسه شمارو که مثلا فقط بغل خودتو ...

کارن منو میشناسه و پدرشو.اتفاقا بغل باباش خیلی خوب اروم میشه.فعلا بغل مامانمم میره.البته من غیر ازاینا کلرن رو بغل کسی خودم نمیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانااااا خواااااهش میکنم هرکی پستمو دید جواب بده نی نی های شما میشناسه شمارو که مثلا فقط بغل خودتو ...

پسر اول منم همینطوری بود از دو ماهگی غریبی میکرد با بقیه، تا پیش دبستانی همینجوری بود و خیلی اذیت شدم، اونموقع از صبح تا شب خونه بودم و کسی جز من و باباش نمیدید. ولی پسر دومم الان خیلی بیرون میبرم و بغل بقیه میدم، خدارو شکر هنوز وابسته نشده.

سعی کن ارتباطاتت بیشتر کنی، هرچی بزرگتر بشن هم برای خودش و هم شما سخت تره وابستگیش.

کارن منو میشناسه و پدرشو.اتفاقا بغل باباش خیلی خوب اروم میشه.فعلا بغل مامانمم میره.البته من غیر ازای ...

عزیزم منم پسر اولم بغل هیچ کس نمیدادم حتی میومدن دیدنش سفت میگرفتم بغلم کسی نگیرتش😅، اگه بوسش میکردن که دیگه هیییچیییی تو دلم هزارتا فحش نقارشون میکردم😅، ولی بعدنا خیلیییی پشیمون شدم

2731
عزیزم منم پسر اولم بغل هیچ کس نمیدادم حتی میومدن دیدنش سفت میگرفتم بغلم کسی نگیرتش😅، اگه بوسش میکرد ...

چه جالب دقیقا رفتارای منو میکردی.فحش بدتر.من تا دوماه نزاشتم کسی بوسش کنه.تا سرشونو جلوش میبردن جیییییغ بنفشی کشیدم که میترسیدن😂😂😂😂

پسر اول منم همینطوری بود از دو ماهگی غریبی میکرد با بقیه، تا پیش دبستانی همینجوری بود و خیلی اذیت شد ...

دقیقا منم دوست ندارم پسرم وابسته بشه. ..خداروشکر بغل همه میره..اتفاقا وقتی آدم جدید ببینه روش زوم میکنه و کلی خودشیرینی میکنه  

چه جالب دقیقا رفتارای منو میکردی.فحش بدتر.من تا دوماه نزاشتم کسی بوسش کنه.تا سرشونو جلوش میبردن جییی ...

😁😁نکن مامان خوب، پسر من تا الانم که شش سالشه به کسی بوس نمیده و از نزدیک شدن کسی بهش فراریه

چه جالب دقیقا رفتارای منو میکردی.فحش بدتر.من تا دوماه نزاشتم کسی بوسش کنه.تا سرشونو جلوش میبردن جییی ...

😁😁نکن مامان خوب، پسر من تا الانم که شش سالشه به کسی بوس نمیده و از نزدیک شدن کسی بهش فراریه

دختر منم اینطوریه ،فقط بغل منو و باباش میره حتی از دور هم بقیه نازش میکنن بغض میکنه چه برسه به اینکه ...

وای دقیقا من شوهرم از صبح سرکاره باز یکم شوهرم باهاش بازی کنه میخنده ولی اگه بغلش کنه یاازبغل من بگیرتش واویلا مامانم که اگه بغلش کنه دیگه هیچی امشب خونه ابحیم بودم‌جرات نداشت باهاش حرف بزنه یانزدیکش بشه گریه شدید

دخترم نفسمه 
کارن منو میشناسه و پدرشو.اتفاقا بغل باباش خیلی خوب اروم میشه.فعلا بغل مامانمم میره.البته من غیر ازای ...

شوهرم من سرکاره همش اول ها باورت میشه بعضی وقتا بغل من اصلا اروم نمیشد تاشوهرم بغلش میکرد ساکت میشد خونه مامانمم خیلی رفت وامد داره زیادمیبینه مامانمو ولی اصلا بغلش اروم نیس واقعا خسته شدم اگه جایی غیرخونه خودم برم همش گریه ظهر رفتم خونه داییمیعنی دیوونه شدم بس که گریه کرد شب رفتم خونه ابجیم بازم گریه همینجور بغلش کردم وگردوندمش تااروم بود کمر درد گرفتم نمیدونم چیکار کنم واقعا دوس ندارم وابسته باشه 

دخترم نفسمه