2733
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444773 بازدید | 47801 پست

مامانای گل چه شیرخشکی واسه بچه های رفلاکسی خوبه؟ببلاک ای ار دادم خیلی غلیظ بود نمیتونست خوب بخوره اسهال شد الان بیومیل ای ار میدم که رقیقتره واسهال نشده خداروشکر به نظرتون خوبه؟واسه وزنگیریش خوبه؟تا الان اپتامیل میخورد که وزنگیریش خیلی خوب بود

مامان بارانا کوچولو....فالله خیر حافظا و هو أرحم الراحمین ....خدایاشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامان خوشگلها شب همگی بخیر

من چند تا سوال دارم خوشحال میشم اگه تجربه دارین در اختیارم بزارین😘😘😘😘

تا حالا تجربه سفر هوایی با فندق های نازتون رو داشتین میدونین چکار کنیم دچار ارتفاع زدگی نشن 

از چند ماهگی میشه از آغوشی و کالسکه استفاده کرد

و از همه مهمتر واکسن 4 ماهگی چطوره به بدی واکسن 2 ماهگی هست یا راحت تره. باز باید بهشون استامینوفن داد

😍😍😍😍😍

2731
سلام مامان خوشگلها شب همگی بخیر من چند تا سوال دارم خوشحال میشم اگه تجربه دارین در اختیارم بزارین😘 ...

سلام عزیزم

من پسرم اوام ۵ماهگی سفر هوایی بردم، لحظه بلند شدن هواپیما باید بهش شیر بدید تا گوش درد نگیره، من اینکارو کردم و رفت و برگشت کل مسیر پسرم راحت خوابید

من از آغوشی استفاده نمیکنم ولی خیلی وقته پسرم تو کالسکه میزارم و میبرم بیرون، از دوماه و نیمگی هم تو صندلی ماشین میشونمش توی شهر.

واکسن هم پسر اولم سالار جز هحده ماهگی هیچکدوم اذیت نشد، خدا روشکر سامیار هم دو ماهگی نصف روز گریه و درد داشت فقط، خدا کنه چهارماهگیش هم راحت باشه

استامینوفن که برای همه واکسن ها باید داد چون احتمال تب هست.

سلام عزیزم.دختر شما شیرخودتونومیخوره یاشیرخشک؟اخه دختر منم رفلاکس خفیف داشت اما چون وزنگیری وشیرخورد ...

سلام گلم عزیزم من دخترم شیر خودمو میخورد بردمش بهترین متخصص حلق وگوارش شیراز وزنش کرد گفت وزنش خوبه مشکلی نداره اما من خودم ازعلائمش مطمئن بودم رفلاکس داشت وبه دکتر گفتم که خیلی اذییت میشه بالاخره دارو نوشت تا ۴یا۵ روز اصلا بیدار بود شیر نمیخورد خواب که میرفت باید شیر بهش میدادم خیلی اعصابم خورد میشدخدارو صدهزار مرتبه شکر بعدچند روزاستفاده از دارو شیرخوردنش بهتر شدولی هنوز استفراغش رو داره اما اونم کم شده خداروشکر چون فک کنم واسه دخترمن خفیف بود رفلاکسش شماهم سعی کن ببریش متخصص گوارش تایه دارو خوب بده به من کپسول امپرازول داد خیلی راضیم چون خودم خیلی اذییت شدم درکتون کردم وکامل توضیح دادم واستون

دخترم نفسمه 
سلام مامان خوشگلها شب همگی بخیر من چند تا سوال دارم خوشحال میشم اگه تجربه دارین در اختیارم بزارین😘 ...

سلام گلم صفحه های قبل احوالتو گرفتم فک کنم پیاممو ندیدی،درمورد سفر هوایی نمیدونم ولی من از دوماهگی واسه دخترم از کالسکه استفاده کردم به کامل خوابوندم تکیه گاهشو  ودخترم خوابید در مورد واکسن زنعموم گفت واکسن چهارماهگی زده بود واسه دخترش گفت خیلی بدتر از دوماهگی بود ودخترش خیلی گریه کرده بود انشاالله واسه کورپه راحت باشه

دخترم نفسمه 

من کارن رو ۳ماهش تموم بدد سوار هواپیما کردم.موقع بلند شدن و نشستن کلا خواب بود.فقط گوشاشو سفت گرفتم اصلا اذیت نشد.کل سفرم خواب بود

سلام گلم عزیزم من دخترم شیر خودمو میخورد بردمش بهترین متخصص حلق وگوارش شیراز وزنش کرد گفت وزنش خوبه ...

ممنون گلم که جوابمودادیدوکاملا توضیح دادین.خداروشکر داروشو میخوره وشیرخشکشم که عوض شده بهتره.اگه خدایی نکرده دوباره علایمش برگشت میبرمش پیش فوق تخصص گوارش اطفال

مامان بارانا کوچولو....فالله خیر حافظا و هو أرحم الراحمین ....خدایاشکرت
سلام مامانای گل خوبید کسی واکسن 4 ماهگی زده واسه نینی من امروز زدم از هر دوتاپاش زد تعجب کردم

سلام. من امروز دخترمو واکسن ۴ ماهگی زدم. بله از هر دو پاش زد و گفت یکیش بیشتر درد داره.

تب کرده؟ مثل واکسن دو ماهگیه؟ خدا رو شکر تا الان درد پاش که به اون خد دو ماهگی نبوده، حالا نمیدونم به دست پرستار ربط داره که بهتر زده یا چون بچه مقاومتر شده از درد پاش جیغ نمیزنه.

فعلا منتظر شروع شدن تبش هستم😓😢

ممنون گلم که جوابمودادیدوکاملا توضیح دادین.خداروشکر داروشو میخوره وشیرخشکشم که عوض شده بهتره.اگه خدا ...

دختر منم رفلاکس داره و رانیتیدین می خوره. شیر خشک ببلاک ای آر رو هم بهش میدم و راضیم. اوایل یه هفته شکمش کار نکرد بعد بدنش بهش عادت کرد و روزی یه بار سر ساعت ۶ و نیم صبح پی پی میکنه!!!!😥😥

من تجربه ای که دارم اینه که دو تا عامل خیلی خیلی روی رفلاکس موثره. اول شیر دادنه که اصلا نباید خوابیده بهشون شیر داد من حتی شب هم نشسته شیرش میدم. و دوم تغذیه مادر شیرده هست، یه سری چیزا رفلاکس رو بشدت زیاد میکنه، مثلا دخترم گوشت گوساله، انواع میوه هایی که طبع سرد دارن و سس و ماکارونی و سالاد ... نمیسازه بهش و در عوض با سیاه دانه و عسل شدت رفلاکسش کم میشه و منم شیرم زیاد میشه، روزایی که سه نوبت می خورم اصلا شیر بالا نمیاره، 

سردی کردن دل بچه هم توی زیاد شدن رفلاکس موثره، هر وقت نسبت آب به پنیره بیشتر باشه یعنی بچه سردیش شده

سلام. من امروز دخترمو واکسن ۴ ماهگی زدم. بله از هر دو پاش زد و گفت یکیش بیشتر درد داره. تب کرده؟ مث ...

سلام عزیزم پسر منم خداروشکر پاش درد نگرفت مثل واکسن دوماهگی قطره رو هر 4 ساعت میدم انشالله که تبش خفیفه

قد و وزن دخترتون چقد بود