2752
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444778 بازدید | 47801 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نینیها خوبن؟ ما هم خوبیم. پسرم چند روزه دیگه ۴ ماه میشه.این مدت دو تا شیر عوض کردم.این اواخر اگزما پروتئین شیر گاو داشت حالا اپتامیل پپتی میدم خیلی زود خوب شد ولی لاغرش کرده چقدر بد مزه و بد بو هست.شما خوبید؟ نینیها خوبن

راستی فاطمه جون فک کنم داره سالگرد تاپیک میرسه😍😍چه تاریخی درست کردی.من همین روزا بود فهمیدم.یادش بخیر.یخرده که گذشت اومدم اینجا سراغ مامانهای خردادی و تیری بگیرم شما رو پیدا کردم.از اون موقع کاربر روشن نینیسایت شدم.یادش بخیر .خوشحالم در کنار هم بودیم.ایشالا به راحتی و دل خوش بزرگشون کنیم

راستی فاطمه جون فک کنم داره سالگرد تاپیک میرسه😍😍چه تاریخی درست کردی.من همین روزا بود فهمیدم.یادش ب ...

سلام صفورا جون خوبی منم یاد پارسال افتادم دقیقا همین روزا بود فهمیدم باردارم

چرااا؟رفلاکس داره؟ حالا چرا بهش نمیدی؟

خوابش خیلی سبکه دکترش گفت رفلاکس پنهان داره

بهش رانیتیدین داد که معدش رو اروم کنه 

اما من بهش ندادم 

دوست ندارم دارو از الان بهش بدم هنوز غذا شروع نکرده دارو شیمیایی بخوره

راستی فاطمه جون فک کنم داره سالگرد تاپیک میرسه😍😍چه تاریخی درست کردی.من همین روزا بود فهمیدم.یادش ب ...

انشالا عزیزم 

انشالا یه زمانی برسه بیام اینجا بگیم میخوایم واسشون عروسی بگیریم😂😂😂

من میخوام غذا رو براش شروع کنم شما چیکار می‌کنیید؟دیگه ۴ تکمیل داره میشه.

عزیزم به نظرم بهتره واسه شروع کردن غذا با دکترش مشورت کنی

بعضی از بچه ها معده هاشون هنوز ضعیفه تحمل غذا رو نداره

2706