2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805001 بازدید | 290067 پست
منکه دوروزه ول کردم😁همه بچه ها یکی دوروز گرفتم بعد ولش کردن فقط مبینا تا آخر گرف که اونم هیچی کاهش ...

خدا قوت پهلوان💪💪💪💪

اااااا چه بد حتما کلیم خورد تو ذوقش

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نچ....قصد تحصیل دارم مثلا😉😈

الهی😍 بگردم😘😘😘😘

انشاالله خدا یه خوبشو نصیبت بکنه.با خواهر شوهرای خوب.شایدم مورد لطف خدا قرار بگیری اصلا خواهر شوهر نداشته باشی😉

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤
دقیقا😁مثلا یه مدت که همه چی وسایل خونه فلزی طلایی مد بود این همش میگف بدم میاد لوستر طلایی باشه،ینی ...

دیگهههه بدون وقتی از یه  چیزی بد بگهههه

فردا از همون تو خونش هسس

🤣🤣🤣🤣

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2728
سایز#  ‍

وای الهام گلی یادم رفت تگت کنم.شرمنده😢 سایز گرفتی؟؟

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤
الهی😍 بگردم😘😘😘😘 انشاالله خدا یه خوبشو نصیبت بکنه.با خواهر شوهرای خوب.شایدم مورد لطف خدا قرار ب ...

مرسییییی عزیز😘

آمیییییییننننننننننن😆😆😆😆

ترجیحا جاری نداشته باشم😒😒😒😒

منتظرم بره سربازی بیاد....حالا نمیدونم کارم اشتباهه یا نه بمونم ب پاش😶

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
منم با خواهر شوهر بزرگم اینجوریم😍۳۷سالشه هی میگه تو مث دخترمی😍هر کاری داشته باشم خودشو میرسونه،خیل ...

خدا برات نگهش داره😘😍

10خرداد                   10مرداد

دورکمر74                    69

دورران62،5                  57

دورسینه94                    87

دورشکم86،5                79،5

دورساق37،5                35،5

دوربازو29                      25

مچ پا20                         20

مچ دست15                   15 

باسنج  100                    96،5

سایز#                   

2738
زنداداشمه😥 خواهر شوهرم یکیش خیلی خوبه یکیش دشمن خونیمه😱 یکیشم حزب باده😁

فقط اون حزب باده😂😂😂😂😂

مرسییییی عزیز😘 آمیییییییننننننننننن😆😆😆😆 ترجیحا جاری نداشته باشم😒😒😒😒 منتظرم بره سربازی بی ...

صبر کن یه داماد با این صفات سفارش میدیمم..

فقط کی دنبالشش میایی ، که حاظر باشهه

😏😏😏

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
مرسییییی عزیز😘 آمیییییییننننننننننن😆😆😆😆 ترجیحا جاری نداشته باشم😒😒😒😒 منتظرم بره سربازی بی ...

اگه خوبه اگه ‌سربه راهه اگه دوسش داری اگه دوست داره چرا که نه😘😍

صبر کن یه داماد با این صفات سفارش میدیمم.. فقط کی دنبالشش میایی ، که حاظر باشهه 😏😏😏

بعد سربازیش میاد😕😕😕😕 بگید زودتر فقد بره لطفا😎😎

10خرداد                   10مرداد دورکمر74   &nbs ...

عجببب کاهشییییی👏👏👏

بابااااا باربییییی،،،، بابا کمررر باریککک،،  بی شکمممم

🤤🤤🤤

2706