2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805035 بازدید | 290067 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این خیلی خوبه من اوایل میرفتم

مرسی عزیز😚😚😚

ساق پام تپله دوس ندارمشون😖

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
إ چی شد ؟ بیا تمرین کنیم😁اول یدونه # ‍ بزار بعد بدون فاصله بنویس سایز وبعد فاصله بده ببین میاره

درست شد بالاخره با مصيبت😂😂😂

من كيبوردم عربيه سايت حرف <ي> رو ازش قبول نميكنه😂😂😂

گاهي گمان نميكني ولى خوب ميشود...❤️🌿💜
2731

مطالب_مفید#  

📣📣📣

بچه هاا این ورزش به من خیلی کمک کرد که سایز  پهلو و کمر و شکمم کمتر بشهه... 

این ورزش را توی این ماه انجامش دادم... تقریبا ۲ سانت کاهش داشتم توی این نواحییی

حتمااا انجامش بدین👌🤤👌

کار با چوب

پهلو با دمبل... 

البته فعلا بدون دمبلش را رفتم... شاید بعدا با دمبلش را انجام بدم.

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
مطالب_مفید#   📣📣📣 بچه هاا این ورزش به من خیلی کمک کرد که سایز  پهلو و کمر و شکمم کمت ...

عزيزم واسه سينه و بالاتنه براي كاهش سايز چه ورزشى خوبه؟؟

گاهي گمان نميكني ولى خوب ميشود...❤️🌿💜
2740
مطالب_مفید#   📣📣📣 بچه هاا این ورزش به من خیلی کمک کرد که سایز  پهلو و کمر و شکمم کمت ...

میسی عشقم😍دومیه رو خیلی وقته میرم اولیم رم میزارم بین ورزشام😍با لوله جارو برقی😁

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
سلام خوبی؟؟؟ برای لاغری ساق پا میدونی چه ورزشایی خوبه؟؟؟

سلام عزیزم

قربونت من خوبم

خودت خوبی،، کجایی دختررر هر روز بیااا گزارش بده از ورزشات😉

این ورزش ها واسه ساق عالیه: 

پیاده روی

پروانه

طناب

و بلند شدن رو پنجه... اینجوری

میتونی ۲ ست ۲۵ بری.. بعدا بیشترش کن

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
میسی عشقم😍دومیه رو خیلی وقته میرم اولیم رم میزارم بین ورزشام😍با لوله جارو برقی😁

🤣🤣🤣🤣

منم جاروبرقیییییی

وسایل خونه نیس کههه..... تا حالا سوع تفاهم بوده... ایناااا وسایل باشگاهیی هستننن😎😎😎

من اینو یه ماه رفتم قبلا هم شونه هام کوچیک شد هم سینه هم بازو خیلی فشار میاره😍💪

منم همینوو دارم .. بازوم از ۳۳ رسیده به ۲۷

من صبونه سیب خوردم😋 ناهار هندونه دارم😍

اول نوش جونت

بعذش. چراااا اینقدرررر کممممم

2706