2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804539 بازدید | 290067 پست
سلام عشقوم😍😘نیستی تو بپرس عزیزم

سرم شلوغه حسابی ولی رژیمم پابرجاس میام حالا....برای لاغری ساق پا چه ورزشی خوبه؟؟؟

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
بچه ها من ده بار سایزامو نوشتم ارسال نمیکنه😥انگشتم سایید

سلاممم سارااا جنوزززز

نتت را قطع کن

صفحه را ببند

از اول همه را باز کن و وصل شو‌نت

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانوم پر انرژی😍😘 استارتر بسته خودشم نیس باز کنه😞 ما خودمون سایز# مینویسیم وزیرش سایزامو ...

سلام به روي ماهت😍

چشم با عرض شرمندگي از سايز هاي بدم😐😐

#سايز

دور بازو ٣٠
دور سينه ١١٠
دور شكم ٩٢
دور كمر ٨٥
دور ناف ٩٤
دور باس ن ١٠٦
دور ران ٦١
دور ساق پا٣٧
دور مچ پا ٢٣

گاهي گمان نميكني ولى خوب ميشود...❤️🌿💜
2456

سایز#                                ۱۰خردا.                               ۱۰مرداد

دورگردن.                             ۳۴٫۵.                                 ۳۴٫۵

دورشانه.                                ۱۰۴.                                     ۹۷

دورسینه.                                ۹۸.                                     ۹۵ 

دورباز.                                   ۳۳.                                    ۳۲

دورکمر.                                  ۷۷.                                  ۷۶٫۵

دورشکم.                                ۹۸.                                  ۹۳٫۵

دوربا سن.                             ۱۰۳.                                    ۱۰۲

دورران.                                  ۶۱.                                     ۵۹

دورساق پا.                             ۳۹.                                    ۳۷ 

دور مچ پا.                              ۲۴.                                    ۲۳

دورساعد.                                ۲۶.                                    ۲۵

دور مچ.                                  ۱۶.                                     ۱۶

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

سایز#  

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2714
سلاام خوبید 😙😙مرسی سمیه جون والا اینقدر سرم شلوغه با خودم نمیرسم چه برسم بقیه کارام😫کلاس خیاطی از ...

سلام زینب جوننن

دلم واست چقدر تنگ شده هااا،، مخصوصا واسه اذیتکردنات🤗

ان شاالله که تو همه ی کارات موفق و پیروز باشیی

وقت کردی هم اینجاا بیا، یه سر بزن😘😘😘

سمیه سایزای الان من نزدیک سایز شروعته😁ینی ممکنه منم سه ماهه قد تو بشم😍😍😍

عههه راس میگیاااااا😍😍😍

اره باباااا ،، تازه شاید از منم بهترر بشییی،، تو خیلیی قوی و با اراده ایی💪💪💪

صبر کن چند تا ورزش بزارم ،، اینا را انجام بده خیلیی خوبه..

عههه راس میگیاااااا😍😍😍 اره باباااا ،، تازه شاید از منم بهترر بشییی،، تو خیلیی قوی و با ارا ...

سلام خوبی؟؟؟

برای لاغری ساق پا میدونی چه ورزشایی خوبه؟؟؟

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
2706