2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805530 بازدید | 290067 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من سحری پختم سر سفره سحر با شوهری حرفم شد قهر کردم مثلا ناز کردم ولی به ضرر خودم شد غش کردم امروز ...

ای بابا 😳😳😳😳😳

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 

بچه ها الان از سر مزار برگشتیم خدا همه رفتگان رو بیامرزه

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
2740
@سللللام     کجایی خانوم پیگیر رژیم هستی؟پیش ما بیا💑💑

سلام جیگرم خوبی نه تو دیگ نیستم 

همین دوربرایم     

مرسی دوست قشنگم صدام کردی دوست دارم     پیگیر رژیمم هستی عجق جونی

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
غذای_رژیمی#  فیله مرغ کبابی تو فر.    پلو کته بدون روغن.    سیب زمینی. &nb ...

افرین سارااا جوووونم 

ایولاااا    

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
عزیز دلی 😘😘😘یهو یادت افتادم🌷🌷🌷🌷

مرسی گلم  

2706