2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805003 بازدید | 290067 پست
صبح شما بخیر چپول جان 😒😒😒😒 امضامو بخون 👈🏻رژیم سریع عید 

چرا همه حرفای خوبو وقتی من نت ندارم میزنین..الان دیره برای شروع؟😒😒😒😒

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
بچه ها فعلا سه تا رژیم سریع داریم  اول پروتیین  دوم سیب  سوم نسکافه (که تجربه یکی ...

پولم کجا بود ک سیب بخرم..باز نسکافرو از مغازهی اقامون کش میرم

منم نسکافع

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بامداد من خیلی بیشعور شدم..تف به غیرتم.حدود یه ماهه وزنم تو هشتاد کیلو گیر کرده چون مث قبل رژیم نمیگیرم..همه میگن خوبی اینجا هم عکس گذاشتم گفتن بهت میخوره ۶۵کیلو باشی.خلاصع ک ریدن ب ارادم

سلام بامداد جون.تو رژیم سیب فقط و فقط سیب میخوریم.ب خدا گشتم پیداش نکردم وگرنه اذیتت نمیکردم

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
2728
چرا همه حرفای خوبو وقتی من نت ندارم میزنین..الان دیره برای شروع؟😒😒😒😒

تو هیچوقت نت نداری ننه 😏😏😏😏

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
پولم کجا بود ک سیب بخرم..باز نسکافرو از مغازهی اقامون کش میرم منم نسکافع

باشه با اون چشات 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2738
بامداد من خیلی بیشعور شدم..تف به غیرتم.حدود یه ماهه وزنم تو هشتاد کیلو گیر کرده چون مث قبل رژیم نمیگ ...

اراده داشته باش بیجعول 😏🔫

عاقا قرار شد به حرف کسی توجه نکنیم و با هر وزن و اندامی که حال میکنیم و خوشحالیم پیش بریم 

تو که خوب کم کردی ادامه بده بزار به هدفت برسی  

انگیزه# 👉🏼👉🏼رو بخون 

سلام بامداد جون.تو رژیم سیب فقط و فقط سیب میخوریم.ب خدا گشتم پیداش نکردم وگرنه اذیتت نمیکردم

سلام عزیزم 

آره فقط و فقط سیب هر تعدادی دوست داشتی 

تو امضام هست 👈🏻رژیم سریع عید 

۱۴۵۰ خوردم😫😫😫😫هرچی که نباید میخوردم از کیک و شیرینی گرفته تا غذای بیلون😂😂😂😂اره امشب بدون ترس ...

ای جون مبارکا باشه پس حسابی خانوم

نوش جونت😍😍😍😍😍

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

واااااااااااااااااااای بچه هاااااااااااااااااااا

بدبخت شدم

😭😭😭😭😭😭😭😭

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

دو روزه مث خر دارم کار میکنم😢

خونم ب جز اتاقا انگار بمب زدن بخصوص اشپزخونم.

بعد الان گودزیلا اومده بهم میگه

رااااستی مامانمینا میخان فردا بیان خونمون😭😭😭😭

دوباره مادرشوهر خاهرشوهر بیجولمو باید ببینم

اونم ۲ رووووووووووووز 

اه اه اه اه اه😭😭😭😭😭

اینم کادو روز زن من😔

من برم بقیه کارامو بکنم😥

تا زنیکه ها فردا نیان بهم قیافه بیان اینجات اونجوری 

اونجات اینجوریه😤

وااااااای من دیونه شدم باز😤😤😤😤

فعلا😭

2706