2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804852 بازدید | 290067 پست
💚💚💚💚💚 خوش اومدید به گروه سبز💪💪💪💪💪 لطفا عکس پروفایل و امضاتون را تغییر بدید.. داخل ام ...

عزيزم الان ميزارم من ببخشيد نبودم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
ببخشید ۱۴ گرم خرما میشه چند تا . با هسته یا بی هسته  ترازو ندارم میخواستم بدونم

یه دونه عزیزم بدون هسته 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چجوری ۱۵ لیوان اب خوردی

اولاش ۵ تا رم با زور میخوردم اوایل رژیمم الان تا ۱۵ تا راحت میخورم .... 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
سلام عزیزم اره شنیدم نیسی بسلامتی انشالله🤲

سلامت باشي عزيزم

ديدي رفتم سبز🙈🙈🙈🙈

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2728
سبز شدنت مبارکهههههه خانوم خانوماااا

مرسيييييي عشقم توام زودييي بيا سبز عزيزم

من که گاهی خیلی نا امید می شم چون چند ساله درگیرم به ۵۷ برسم اما از ۶۳ پایین تر نمیرم دیروزم خیلی ر ...

آخى،دركت ميكنم،منم كلا آدم بي اراده اى بودم تو رژيم گرفتن ولى وقتى گروهى پيش ميرى نايجه بهتره.نا اميد نباش ميدونم سخته.كلا غذاى خودتو همون غذاى خونه بزار باشه ولى سبكتر مثل سوپ عدسى خوراك لوبيا مثلا من امشب مرغ خالى خوردم بقيه با برنج.اينجورى يه كم راحت تر ميشه

ملون همون طالبیه. تلفظ خارجیشه. دستنبو یه چیز دیگس نگین. ازون نارنجیاس که خط خطیه. ما بهش میگیم شما ...

عزیزم دستبو کاریش چند تاس اره میلاد خریده اورده نارنجیه

@kiarash_mami    

سلام سرگروه جون

#گزارش
مجاز : ۱۱۶۴
مصرفی :۱۱۰۴
☕ صبحونه : چای سبز 🍵+ خرما ۱عدد + عسل ۲ ق م+سرشیر ۱ ق م + 🍞 ۱ ✋ { ۲۰۰ }

🍀میان وعده ص :کاهو + ازگیل ۱۰ عدد +سیب ۱ عدد {۱۷۰}

🍲 نهار : لوبیا پلو ۷ق  +  ماست و خیار۵ ق{ ۲۸۷}

🍉میان وعده عصر : شیر محلی نصف لیوان  + موز نصف +مویز ۶ تا+ بادام درختی ۷ + بادام زمینی ۷تا  {۲۶۶ }

🍽 شام : لوبیا چیتی + سیر ترشی ۴ تا دونه  + پیاز یک چهارم +نون بربری {۱۸۱}

☄ آب (با تخم شربتی و خاکشیر و ابلیمو) : ۸ لیوان تا حالا

☄چالش حذف شکر: روز ۵

☄چالش حذف نمک و محصولات کارخونه ای : روز ۵

👍ورزش ها :👇
  ☇هوازی  : ۱۰ ⏰

☇اپلیکیشن : ۴۰ ( چالش شکم و سی روزه) ⏰

☇چالش دراز و نشست : ۳ ست ۱۳ تایی

چالش: الان هم عالیم ولی میخوام بشم همون دختر شیک پوش خوش هیکل قبلی😍😍

🌟خدایا شکرت که منو به همه آرزوهام میرسونی🌟
ممنون.بله با همون كرفس دارم جلو ميرم.ولى اين همه تفاوت واقعا عجيبه

واقعا 😁

سلام بچه ها نی نی سایت شماهام قطع بود؟ 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
مرسيييييي عشقم توام زودييي بيا سبز عزيزم

انشالله گلم

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
 سلام گلم🌸مرسي عالييي رعايت كردي👏👏👏 فقط كالري مجازت را هم بنويس😉 و اينكه چاي سبز ...

@سمیه۱۳۹۶

گزارش# سلام عزیزم وقت بخیر

ورزش# نیم ساعت دوچرخه ثابت+قدرتی پا

۸لیوان اب+۲لیوان چای سبز🍵+۲🥄سرکه سیب رقیق شده

🌃سحری:۱تخم مرغ اب پز🥚+نصف موز🍌+۲خرما+۱۰بادام زمینی🥜...۲۵۲

🌇افطار:۲خرما+۱گردو..۷۸

🌷میان وعده:۱کیوی🥝..۳۳

🌆شام:۱سیب زمینی کبابی🥔..۱۱۱

🌷میان وعده:۲خیار🥒...۲۸

💚کالری مجاز۵۰۰..💚🌷💚..کالری مصرفی۵۰۴💚

💚چالش حذف قند مصنوعی🏆

💚چالش دراز نشست🏆